Посадовець КМВА підробляв документи для виїзду чоловіків за кордон

Вчора знов пролунала новина, що посадовець КМВА підробляв документи для виїзду чоловіків за кордон.

Більшість подумали "п.дарас". А я подумав про ту карколомну кар'єру антикорупціонера яка його очікує.

Ну от для прикладу. Не так давно в Миколаєві арештували Korol Kristina , яка незаконно переправляла моряків призовного віку через державний кордон України шляхом виготовлення так званих «білих білетів» та інших документів, які надають право вільного перетину кордону чоловікам призовного віку.

В матеріалах слідства чітко зазначена інформація, що моряки, які входять до «Українського об`єднання моряків» обговорюють в телеграмі шляхи отримання "білих білетів" щоб пошвидше звалити з України.

До речі за "білий білет" моряки віддавали спільникам Христі 7500$

В схемі фігуруваа заступника директора ТОВ «Учбовий центр фахівців морського транспорту».

В результаті "дієвого каяття і допомоги слідству" (тобто здала всіх кого можна), Молода активістка сплатила 1 500 000грн. на ЗСУ та 425 000грн. у вигляді штрафу та заборонили займатись діяльністю, пов`язаною із підготовкою фахівців морського транспорту, строком на 3 роки.

І дуже добре, що проста "активістка" мала 2 млн.грн., щоб не сісти.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/110129336

Олександр Равчев у нас якраз був спір щодо того чи має людина сидіти за злочин чи краще заплатити.

І тепер вся ця шобла залучена до...барабанний дріб...Антикорупційна програма Адміністрації судноплавства України на 2023-2025рр.

Тож у цього п.дараса з КМВА є вже проторений шлях. Наймаєш компанію адвокатську компанію Найєма (бо вони беруться і за цей шлак) потім віддаєш на суди, прокурори, адвокати. Жертвуєш на ЗСУ і всьо, далі в антикорупціонери.

А ті зто зараз гинуть на фронтах запам'ятайте, що майбутнім антикорупційним обличчями стануть п.дараси, які заробляли підривом обороноздатності країни.