Україна - це та країна, де може розвиватись громадянське суспільство дуже активно і навіть показувати приклад іншим країнам

Олександр Сосіс, Голова Наглядової Ради Інституту розвитку громадянського суспільства ім. Голди Меїр, бізнесмен, власник АТ “Банк Альянс”, співзасновник «Форуму добрих Справ» на Форумі Добрих Справ про форум:

"Ми маємо велику кількість спікерів, вже більше 90. Кожний з них розповідав про свій досвід розбудови громадянського суспільства. Про такі історії, такі ініціатива важко почути де небудь ще...

На форумі люди отримують великий заряд до діяльності громадянського суспільства. Це наше завдання.

Наша задача - показати і підштовхнути, щоб це тиражувалось в Україні, з'являлось все більше і більше громадських ініціатив, благодійних ініціатив.

Для мене це теж волонтерський проект, громадський активізм. Я бізнесмен. Але цей форум не є для мене бізнес історією. Це саме громадський активізм.

Мені хочеться, щоб в Україні було розвинене громадянське суспільство.

Маю зазначити, що на сьогоднішній день влада, яка є в Україні, вона створює умови для розвитку громадянського суспільства. Треба тільки суспільство тепер підштовхнути розвиватись.

Ми живемо в демократичної державі,  ми живемо в державі, де є свобода слова, ми сподіваємось, що буде реформована судова система і ми скажемо, що ми живемо у правовій державі. В Україні все це є. Україна - це та країна, де може розвиватись громадянське суспільство дуже активно і навіть показувати приклад іншим країнам." 

Нагадаємо, що шостий «Форум Добрих Справ» відбувся 3 вересня 2021 року у Мистецькому центрі «Шоколадний будинок». Форум зібрав представників громадських організацій, бізнесу, волонтерів, медійників, філантропів. Саме ці люди своїми добрими справами щодня розвивають громадянське суспільство в Україні. Учасники Форуму розповідали про свої добрі справі, які стали сенсом їх життя.