Виграти Бундестаг

Хто би не виграв бундестаг - Україна програє. 

Коротка версія. 

Учасники виборів які, по даним екзитпулів «зайдуть»

Соціал-демократична партія Німеччини (СДП) - трохи менше ніж комуністи. Ідеологія соціалістичного інтернаціоналу. 

ХДС/ХСС (союз християн демократів з соціалістами) - попри заявлену ідеологію консерватизму, останні шістнадцять років поширювала в Германії ідеологію терпимості і сприяла масовій міграції до Германії з Азії та Африки. Унія активно долучилась до поширення лгбт ідеології в суспільстві (і це християни, ага). 

Ліві - продукт напіврозпаду комуністів 

ВДП і Зелені - ліві соціалісти за мир. За мир на будь яких умовах і будь з ким. Аби були дармові (кремлівські) гроші на партію. 

Альтернатива для Німеччини (АдН) - помірні «націоналісти», виступають за відміну євро колгоспу, германію для німців і т д. Майже відкрито фінансуються з Кремля. 

До речі, Штанмайєр, формулу якого нам нав’язують ще з жовтня 2015 є продуктом «кааліціі» хдс/хсс та сдп. 

Попри передвиборчу риторику накшталт: «як що Москва буде тиснути газом на Київ, ми їм покажемо», ви ж маєте розуміти, що трахген ближче до тіла німця ніж вишиванка. Поясню чому: німці купують у московитів газ (через нордстрім) і продають на всю Європу, на відміну від України, яка дякуючи ЛДК тільки спостерігає за грошима, які пролітають повз. 

 

Ще раз спитаю: як що чотири з шести партій мають фінансування з Кремля, а ще дві вже виступили за «дєрібан» України, то які наслідки для нас виборів в германську державну раду?