Благодійний Фонд "Фемілі Плюс"

БФ "Фемілі Плюс" підтримує українські родини, які найбільш постраждали від наслідків війни, через освітні проєкти, програми охорони здоров'я та ментального відновлення.

Команда

Опис

Благодійний Фонд «Фемілі Плюс» був заснований в 2022 році у м. Одеса, та набув статус неприбуткової організації. З самого початку існування фонд почав надавати допомогу українським родинам, які внаслідок повномасштабної війни в Україні опинились у складних життєвих обставинах, або стали вимушеними переселенцями.

З початку 2023 року фонд зосередився на реалізації освітніх програм та проєктів психологічної допомоги дітям без батьківської опіки, дітям з інвалідністю, з сімей, що опинились у складних життєвих обставинах та сімей ВПО.

В 2023 році Благодійний фонд “Фемілі Плюс” набув деклароване членство партнерської платформі ООН для НУО, що допомогло фонду систематизувати свою діяльність за міжнародними стандартами. В цьому ж році фонд пройшов першу сертифікацію міжнародної платформи Benevity, яка допомагає фінансовим донорам по всьому світу в пошуку надійних партнерів серед локальних неприбуткових організацій. 

На початку 2023 року кілька програм фонду пройшли верифікацію платформи Impact Genome, що допомогло команді фонду систематизувати діючі проєкти та стати пріоритетним кандидатом на отримання міжнародної фінансової допомоги.

З 2023 року Благодійний фонд “Фемілі Плюс” є партнером платформи OutcomesX, що підтримується Міжнародним фондом UBS Optimus Foundation. Завдяки цьому партнерству фонд отримав фінансування для двох діючих проєктів. 

Наприкінці 2023 року фонд вперше звітував за донорською угодою, та продемонстрував високі результати впливу профінансованих програм.

Команда нашого фонду – це кваліфіковані психологи, фахівці в галузі інклюзивної освіти, науковці, юристи, підприємці, автори сучасних психологічних та освітніх методик, волонтери тощо.

Наша мета – допомагати українським родинам всебічно розвиватися та покращувати якість життя через доступну та якісну освіту, медицину та ментальне відновлення.

Діючі проєкти фонду в 2023-2024 роках:
 

  • Інклюзивна освітня програма для дітей з особливими освітніми потребами (Інклюзивна освіта);
  • Програма менторства для дітей без батьків, дітей з сімей СЖО та ВПО (позашкільна освіта);
  • Програма первинної психологічної допомоги для дітей з сімей СЖО та ВПО;
  • Програма психологічної допомоги батькам від емоційного вигорання під час війни;
  • Програма психологічної допомоги жінкам, які постраждали внаслідок війни;
  • Програма психологічної допомоги представникам НУО та волонтерам від емоційного вигорання.