УСП

Український соціологічний портал – група однодумців, що думають про людей і завтрашній день в країні, де ми всі живемо. Наші дослідження – це служіння народній користі в питаннях, що становлять суспільну біль і тривогу.

Команда

Опис

Український соціологічний портал – група однодумців, що думають про людей і завтрашній день в країні, де ми всі живемо. Наші дослідження – це служіння народній користі в питаннях, що становлять суспільну біль і тривогу. Ми відстоюємо свої погляди, ідеї та концепції, незважаючи на кон’юнктуру й авторитети. Захищаємо свою точку зору, виявляючи наукову чесність і принциповість, моральну твердість і громадянську мужність, здатні вступати в суперечку з загальноприйнятими поглядами на те чи інше явище суспільного життя та з авторитетами в різних сферах діяльності.

Під час досліджень ми використовуємо різні методи, техніки і процедури, які не обмежують гідність особистості респондентів (обстежуваних) і їх інтереси.

Відсутність особистої зацікавленості в лобіюванні корпорацій, еліти і політичних сил в Україні, забезпечує нам абсолютну незалежність і неупередженість у подачі перевіреної інформації з першоджерел, виключаючи можливість пропаганди і маніпуляції громадською думкою.

Український соціологічний портал проводить дослідження з метою вивчення всіх аспектів життя суспільства.

Український соціологічний портал проводить обговорення актуальних питань в Україні та світі.

Український соціологічний портал здійснює свою діяльність в політичній і економічній сфері, юридичної аналітики та експертизи.

Український соціологічний портал розробляє програми розвитку регіонів.

Наша діяльність здійснюється на підставі наукової та ділової етики. Ми допомагаємо суспільству знаходити відповіді на складні питання, що виникають в житті громадянина, а незалежність дій нашої команди забезпечує об’єктивний аналіз і дослідження, з урахуванням всіх значущих точок зору.