Куди зник Музей на Поштовій?

Шановні друзі! Знаю, що важке і дуже важливе питання, якого я торкаюсь. Тим не менш дуже прошу вас усіх долучитись до дискусії і відверто відповісти: Чи досягли ми поставленої мети? В якому стані зараз знаходиться вирішення питання створення Музею на Поштовій? Що ми створюємо: Музей На Поштовій Площі чи Історико-культурний центр "Річкова Брама Києва"?

Наскільки я пам'ятаю, оскільки був безпосереднім учасником багатьох подій, ми усі об'єднались заради створення  Музею На Поштовій Площі.

Але те, що наразі бачу, і так як воно виглядає - виявилось що ми вийшли задля створення історико-культурного, туристичного центру "Річкова Брама Києва" на Поштовій площі? Чи помиляюсь?. 

Особисто я ЗА те, щоб було яко мога більше історико-культурних, туристичних центрів. Це чудово. Але у мене постає питання - а хто кінцевий бенефіціарний власник центру? Кияни, які ночами і днями, і в холод і в мороз стояли на акції протесту? Чи окремі діячі? Чому з інформаційного простору зник Музей на Поштовій? А замість цього все більше популяризується Історико-культурний центр "Річкова Брама Києва"? Якщо це бізнес проект - то проект кого і для чого? А що з Музеєм? 

Ми маємо нарешті вирішити для себе - чого ми хочемо? як правильно має бути для Києва, киян, для міжнародної спільноти?

Ми маємо підвести підсумки нашої діяльності за останні чотири роки, напрацювати покроковий план СПІЛЬНОтворення разом із депутатами, громадськістю, посадовцями!

Тому дуже важлива ваша думка, коменти, пропозиції. 

ДОЛУЧАЙТЕСЬ! Заздалегідь дякую!

Наразі ми записуємо цикл інтерв'ю "Люди Поштової", буду також вдячний за ваші пропозиції щодо цього циклу.