Русская культура – иди на х_й!

Русская культура – иди на х_й!

Наша оперна співачка Людмила Корсун відмовилась брати участь у постановці опери "Іоланта" композитора Петра Чайковського. Її мала поставити українська (!!!) диригентка Оксана Линів у Муніципальному театрі Болоньї (Італія).

"У цей надважкий час для моєї країни, культурний фронт веде не менш запеклу боротьбу! Я повідомляю, що не беру участь у проектах, в яких задіяні росіяни та російська музика. Моя участь в "Іоланті" Чайковського скасована!" – написала Корсун у Facebook.

А от Линів заявила, що не має ненависті до композитора, який "був би першим, хто виступив би на захист України", а також – проти знищення нашої держави та українців.

Так от, нешанована пані Линів, про цитати. Зберігся лист Олександра ІІІ печерному українофобу Побєдоносцеву: «Высылаю Вам для передачи Чайковскому 3000 р. Передайте, что эти деньги он может не возвращать. Александр».

Для «батюшки-імператора» композитор, який мав відверто вірнопідданські монархічні погляди, Коронационный марш та Коронационную кантату. За що цар-батюшка пожалував йому перстень з брильянтом. А ще призначив величезнку пожиттєву пенсію. Агов, українка Линів, ви не знали?

У листі до баронеси фон Мекк Чайковський просто цілує височайші чоботи: «Государь пожелал меня видеть, беседовал со мной очень долго, был ко мне в высшей степени ласков и благосклонен, с величайшим сочувствием и во всех подробностях расспрашивал о моей жизни и музыкальных делах…»

Це про того царя, який скасував навіть косметичні реформи свого батька Олександра ІІ, який запровадив реакцію і придушення всіх «неруських», запровадив «самодержавие, православие и народность».

Нехай не вводять в оману мімімішні захоплення Чайковського «милыми местами» та «очаровательными мелодиями». Не Україну воно любило, а Малоросію в складі «вялікой імперії». І сьогодні взяв би він від бункерного щура вже не 300 рублів, а 300 мільйонів. Та написав би новий слащавий «танець маленьких лєблядєй» для виконання путлером, шойгу та наришкіним. У пачках.

Віднині і на багато десятиліть для українців та всього цивілізованого світу може бути лише один підхід до цих покидьків: «Русская культура – иди на х_й!»