Настільні ігри: кому та навіщо вони потрібні

Настільні ігри ніколи не втрачають своєї актуальності. Навпаки, вони стають ще популярнішими, оскільки надають чудовий привід зібратися разом та весело провести час. І не варто думати, що в них грають тільки діти чи ті, хто «застряг» у дитинстві. Шанувальниками та справжніми фанатами настільних ігор стає все більше людей.

Кому буде цікаво грати в настільні ігри

Це чудова знахідка для сім'ї. Батьки та діти можуть весело проводити вечори разом, спілкуючись один з одним. Якщо членів родини чимало, є можливість влаштовувати справжні «ігрові турніри». І неважливо, скільки років буде учасникам таких змагань та який у них досвід, адже в продажу є безліч настолок різної тематики та рівня складності.

Популярні настільні ігри й у великих компаніях, оскільки чудово допомагають урізноманітнити дозвілля, вносячи елемент веселощів та пожвавлюючи спілкування. Вони підійдуть для затишних зустрічей у невеличкій компанії друзів, випускного, пікніка, вечірки з нагоди дня народження та навіть для масштабних заходів із величезною кількістю людей. Охочі «розім'яти мізки» та блиснути талантами знайдуться завжди.

У настільні ігри можуть грати:

  1. Діти та підлітки. Більшість настолок на avrora.ua/nastilni-igri/ розраховані саме на них. Тематика та сюжети найрізноманітніші, втім, як і рівень складності. За бажанням тут можна придбати гру як для трирічного малюка, так і для школярів 12–13 років. І кожна з них буде не лише цікавою, а й корисною, бо розвиватиме логіку, стратегічне мислення, вміння працювати в команді, приймати рішення.
  2. Закохані парочки. Настільні ігри для двох – прекрасний спосіб провести час із партнером. Вечір можна зробити романтичним або просто веселим та захопливим. Достатньо лише вибрати настільну гру відповідної тематики. Під час ігрового процесу можна дізнатися багато нового та цікавого про партнера, його звички, інтереси, бажання та захоплення.
  3. Люди похилого віку. Бабусі та дідусі теж люблять грати в настільні ігри. Вони не тільки дають змогу поспілкуватися з іншими людьми, а й допомагають тренувати пам'ять та підтримувати розумову активність.

Крім усього іншого, грати можуть і працівники вельми серйозних фірм та підприємств, використовуючи такі ігри як елемент навчання на бізнес-тренінгах.

Навіщо потрібні настільні ігри

Найчастіше настільні ігри купують для відпочинку та розваги. Дітям вони допомагають урізноманітнити дозвілля та забути на деякий час про гаджети, дорослим дають змогу відволіктися від повсякденних проблем, розслабитися після робочого дня. Нудьгувати точно не доведеться.

Настільні ігри можуть стати хорошим засобом для зміцнення соціальних зв'язків. Пропозиція пограти – це чудовий привід запросити в гості друзів або зібратися за ігровим столом усією родиною. Граючи, учасники спілкуватимуться наживо, а не телефоном або в соцмережах. Для батьків це чудова можливість налагодити стосунки зі своїми дітьми.

Але ж настільні ігри бувають не тільки розважальними, а й навчальними та розвивальними. Перші призначені для того, щоб дитина в легкій ігровій формі могла вчити букви чи цифри, запам'ятовувати англійські слова, знайомитися з представниками тваринного світу.

Купивши розвиваючі настільні ігри в інтернет-магазині Аврора, можна допомогти юним гравцям набути вельми важливих навичок: логічного та стратегічного мислення, здатності до планування, вміння працювати в команді. Вони точно знадобляться їм у майбутньому.

Виходить, що настільні ігри – це не тільки розвага, а ще й чудовий засіб для комунікації, спілкування, навчання та формування безлічі корисних навичок у гравців. Це вагома причина, щоб познайомитися з ними ближче, а за нагоди – стати одним із численних шанувальників.