Наталія Козловська, за хабар у 20 000 доларів очільнику ДІАМ Новицькому ввела в експлуатацію незакінчену будівлю у Львові!

За 20 тисяч доларів хабаря очільнику ДІАМ від забудовника, у Львові було введено в експлуатацію незакінчений багатоквартирний будинок по на вул. Кастелівці – вул. Академіка Сахарова зі знесенням існуючої будівлі у Львові, пише активіст Віктор Глеба. І це не дивлячись на те що облаштунку ще не зняли і будівельні роботи продовжуються...

За словами активіста гроші "нагору" були передані через фейкову активістку, юристку, членкиню Конфедерації, подругу і помічницю заступниці міністра Наталії Вікторівни Козловської - Данчук Ольгу Олегівну.

Данчук пов’язана з Козловською через свою львівську подругу Павлів Віту, яка раніше працювала у Львівському ДАБІ, а тепер є співробітницею Міністерства Козловської. З “рішалою” Данчук, Віта Павлів пов’язана через частки у спільній компанії - ТОВ “Галбудзахід”

(https://clarity-project.info/edr/39120031).

Як відбувались події?

Під час перевірки вище вказаного будівельного об'єкта головними інспекторами відділу ДІАМ Костівим Ростиславом та Мартою Підківкою, був виявлений ряд порушень.

“Вирішити питання” взявся сам особисто голова ДІАМ Новицький Олександр Валерійович, після вкрай гарячого дзвінка Ольги Данчук, яка також знаходилась на об’єкті у стані важкого алкогольного сп’яніння. Саме через велику дозу алкоголю в крові, Данчук набралась хоробрості та намагалася командувати інспекторами будівельного нагляду і вказувати їм, які недоліки фіксувати ні в якому разі неможна, погрожуючи зв’язками з Новицьким та ймовірним майбутнім звільненням інспекторів за її особистою вказівкою. Цікавим є той факт, що Марта Підківка є 100% спільницею Данчук, та їздить на всі об’єкти “рішали-юристки”.

Після такого дзвінку Новицький особисто дав вказівку контактувати з Данчук та бути спокійніше на об’єкті. Так, як його не задовольнили інспекційні висновки щодо порушень норм і законів, і він доручив провести реогляд, який є його особистою вигадкою та порушує норми діючого законодавства, а саме Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів з метою отримання неправомірної вигоди. 

"Порєшать вапрос" було взялася перша заступниця ДІАМ Гіоане Ірина Миколаївна, яка особисто є великою подругою “рішали” Данчук Ольги Олегівни.

За вказівкою голови ДІАМ Новицького, головним інспектором відділу виконання дозвільних та реєстраційних функцій Бабич Світланою Вадимівною (ставлениця Новицького), яка вже має проблеми з правоохоронними органами в розрізі неправомірних дій при видачі сертифікатів готовності та надання неправдивих свідчень органам досудового розслідування, всупереч норм діючого законодавства, було зареєстровано та видано сертифікат про прийняття в експлуатацію незакінченого багатоквартирного будинку на вул. Кастелівці – вул. Академіка Сахарова зі знесенням існуючої будівлі. 

Бабич Світлана особисто давала вказівки видалити зауваження з довідки інспекторів Костіва та Підківки, а також просила фальсифікувати фотозвіт.

Після видачі сертифіката про прийняття в експлуатацію Ольга Данчук приїхала до Олександра Новицького, де під час зустрічі передала йому 20 000 доларів в якості вдячності за допомогу. 

Дуже цікаво, скільки з цієї “двадцятки” Новицький виділив Світлані Бабич за те, що всю кримінальну відповідальність своїм підписом під сертифікатом вона взяла на себе?

Зустріч помічниці - подруги з підлеглим посадової особи Мінвідновлення відслідковували активісти. Зокрема з нагрудних камер інспекторів вівся запис розмови з нею.

З записів встановлено, що за вказівкою голови ДІАМ Новицького Олександра Валерійовича, було видано сертифікат про прийняття в експлуатацію закінчених будівельних об’єктів, а саме прийнято в експлуатацію багатоквартирний будинок на вул. Кастелівці – вул. Академіка Сахарова зі знесенням існуючої будівлі (ЖК Avalon Prime) з численними порушеннями ДБН, законів та ДСТУ.

Також відомо, що Ольга Данчук, передаючи гроші ще й вимагала від Новицього звільнити інспекторів, як звільнили керівника ТУ ДІАМ у м. Львів з метою посадити в це крісло зручну для себе та Гіона - Ільницьку.

Вся розмова записана на бодікамери інспекторів. Сподіваємось, що Віктор Глеба оприлюднить і це відео.

Стороння думка

Цікаво, як буде поводитися Семен Кривонос, якого також тегнули у Фейсбук-дописі, проте він цю мітку з себе зняв. Адже, саме Кривонос пролобіював призначення Новицького та Гіоане, як виключних антикорупціонерів та професійних експертів містобудівної галузі?

Реакція ж Козловської відома наперед. Наталія Вікторівна тепер докладе максимум зусиль для звільнення Новицького через те, що він так недолуго збирає для неї кошти, виконуючи замовлення.