🏛 ДБР викрило ексочільницю МСЕК на недекларуванні майна на понад 3 мільйони гривень

Працівники Державного бюро розслідувань у взаємодії з НАЗК повідомили про підозру Наталії Абраменковій, колишній керівниці Дніпропетровської обласної медико-соціальної експертної комісії (МСЕК), яка не задекларувала майна та активів на понад 3,2 млн гривень.

🔍 Суть підозри:

  • Абраменкова не вказала у декларації за 2023 рік квартиру в елітному ЖК та автомобіль, зареєстровані на її чоловіка Андрія.

  • Вона також приховала доходи чоловіка та його банківські активи.

  • Більше того, навіть зазначені у декларації грошові активи самої посадовиці виявились неправдивими.

📉 За даними слідства, сукупна вартість недекларованого майна становить понад 3,2 млн гривень.

📌 Факти з минулого:

  • У 2019 році 20-річний син посадовиці Денис став власником квартири та комерційного приміщення в ЖК «Рівер Парк» у Дніпрі, де житло подібного метражу сьогодні коштує близько 3 млн гривень.

  • У тому ж році Абраменкова входила до складу комісії з обрання керівника обласної МСЕК.

  • У 2021 році на сина було оформлено дачний будинок та землю в Балівці, а також з'явились дві квартири в елітному ЖК «Грані». Одна — офіційно записана на Наталію, інша — на її чоловіка, але в декларації не вказана.

💼 Фінансовий контраст:

  • Заробітна плата Абраменкової у 2023 році склала приблизно 500 тис. грн, що явно не узгоджується з обсягом майна, яким володіє родина.

📣 У ДБР зазначають, що недостовірне декларування — це не просто формальність, а корупційний злочин, за який передбачена кримінальна відповідальність.