Чому НАБУ не виконує рішення суду по справі Сенниченка? Коментар адвоката Андрія Циганкова

22 червня Вищий антикорупційний суд при розгляді клопотання сторони обвинувачення поставив крапку в справі розкрадання Одеського припортового заводу. Було прийняте рішення, що такі звинувачення є безпідставними оскільки положення та підозри справи було визнано безпідставними.

Що ж відбувається зі справою Сенниченко?

Чи закрите впровадження відповідно до рішення судді, яке не оскаржується?

Ці запитання ми задали адвокату Андрію Циганкову.

"Якщо відповідати на запитання, що зараз відбувається з закриттям впровадження відносно, так званої, справи Сенниченка то досить вірно, що ми записуємо вказану відповідь, як то кажуть з тіньової сторони антикорупційного суду.

Саме таким чином намагається сьогодні вчинити Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Ви питаєте, що відбувається зі справою, чи закрите провадження у відповідності до рішення судді яке не оскаржується - ні. Таке провадження не закрите, почалися маніпуляції.

На сьогоднішній день прокурор подав апеляційну скаргу на ухвалу слідчого судді Вищого антикорупційного суду, яка не оскаржується.

Як кажуть там українською по білому написано, що ухвала не оскаржується, але з метою невиконання рішення суду протидії правосуддю, на сьогоднішній день, яка підтвердить у даному випадку фіаско Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у справі Сенниченка подана апеляційна скарга на неоскаржуване рішення, щоб затягнути виконання його по суті.

Тому рішення не виконується, а скарга на неоскаржуване рішення знаходиться в вищому антикорупційному суді і вона розписана відповідно авторозподілом на суддю, яка знаходиться у відпустці.

Тобто ми чекаємо і надаємо час Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі перейти до нових маніпуляцій зі справою Сенниченка і свідомістю суспільства перетворюючи свою справу необхідності притягнення до відповідальності корупціонерів у певні піар-діяльності, що відбувається - вже система." - дав оцінку ситуації адвокат.