Делегація Державного агентства з питань електронного урядування України взяла участь у e-Governance Conference у Таллінні

Днями делегація Державного агентства з питань електронного урядування України вже традиційно взяла участь у e-Governance Conference, що вп’яте відбулася у Таллінні, Естонія. Цього року у конференції брали участь представники понад 110 країн.

Організатор конференції – естонська E-Governance Academy (Академія електронного управління), яка є давнім партнером Державного агентства з питань електронного урядування України.

Метою цієї конференції є обговорення питань е-урядування з державними організаціями, науковими колами, міжнародними організаціями та громадянським суспільством. Девіз конференції – «Ті самі цілі, різні дорожні карти», тобто як досягти однакових цілей, використовуючи при цьому різні інструменти впровадження залежно від специфікації суспільства чи сфери, де ці е-проекти будуть втіленні у життя.

Голова державного агентства з питань електронного урядування України Олександр Риженко виступив з доповіддю на панельній дискусії «Цифрова трансформація у регіоні Східного партнерства». Він розповів про важливу роль електронного урядування у реформі державного управління, впровадження «Трембіти» й «Вулика» та розвиток електронних послуг.

Протягом конференції наші фахівці мали змогу поспілкуватись із представниками державних та комерційних структур із низки країн світу – Естонії, Швеції, Сінгапуру, Киргизстану, Німеччини, Латвії, Кабо-Верде тощо.

Незважаючи на те, що сфера електронного урядування у нашій країні ще розвивається, наш досвід у низці питань є корисним для інших країн і навіть передовим. Приміром, у впровадженні електронної ідентифікації, електронних послуг, відкритті даних.