Ігор Кушнір купив за 20 мільйонів євро віллу у Франції

Нова вілла Кушніра знаходиться у тихому містечку Вільфранш-сюр-Мер, що поблизу Ніцци.

Вілла має назву Cayo і площу у скромні 850 квадратних метрів.

На цій площі розмістилось 6 спалень та особистих ванних кімнат, велика вітальня у бежевих тонах, винний льох, простора кухня.

Маєток розташовано на закритій території, площею у понад 5 000 квадратів. Тут також є басейн з панорамним видом на море, великий сад і гараж на 8 авто.

Процес купівлі розпочався у 2019 році, коли кіпрська компанії Оксани Кушнір Koksi Holding домовилася про купівлю французької фірми SCP Cayo (на яку і записано віллу) та сплатила аванс. Фінальний етап оформлення відбувся навесні 2020-го. Підтвердження цієї операції ми знайшли і у фінансових документах компанії, яка продала компанію Koksi Holding Оксани Кушнір, і в аудиторському звіті самої Koksi Holding. В останньому йдеться про вартість у майже 19 мільйонів євро. Французькі рієлтори, з якими Bihus.Info консультувалися перед ефіром, оцінили маєток у 20 мільйонів євро.

У відповідь на прохання прокоментувати купівлю дорогого активу Ігор Кушнір листом відповів, що не є власником ні рухомого, ні нерухомого майна поза межами України.

Ігор Кушнір більше 10 років займає посаду президента “Київміськбуду” – компанії, яка формально на 80% належить місту Київ, а насправді як стверджують злі язики Льовочкіну.

Раніше журналісти Bihus.Info показали, як на виведеній землі з Київміськбуду у Козині бізнес-оточення та родичі Ігоря Кушніра збудували закрите котеджне містечко.