ТОП-10 питань до української Демократії

30 червня 2016 року Микола Воробйов задав українському суспільству наступні питання:  

1. Якщо згідно статті 5 Конституції Україна є республікою, тоді чому губернаторів призначає/звільняє президент і це питання не вирішується громадянами на рівні області?

2. Чому в Україні до цього часу немає судів присяжних, що відкриває необмежені можливості для корупції "призначених суддів" шляхом тієї ж корупції?

3. Чому громадяни не мають права вибирати собі прокурора, шерифа і інший менеджмент в сфері public service, чому право визначення цих посад закріплено виключно за державою? 

4. Чому левова частка податків з регіонів йде в столицю, де половина розкрадається, а решта використовуються на соціальні потреби для підтримки електорату?

5. Чому влада обмежує право громадян на легальне володіння вогнепальною зброєю в цілях власного самозахисту громадян?

6. Чому в Україні діє близько 70 (!) Різних держструктур, з якими громадяни повинні узгоджувати будь-які питання, починаючи від прописки в новому місці проживання і закінчуючи свідченням шлюбу, реєстрацією бізнесу і т.інш. ? Чому громадяни служать державі, а не навпаки?

7. Як громадянину України отримати землю, доступ до надр, інших корисних копалин, якщо згідно Конституції ці ресурси належать народу України?

8. У перекладі слово "РЕС ПУБЛІКА" означає "СПІЛЬНА СПРАВА ПУБЛІКИ". В такому випадку, хто в Україні є ПУБЛІКОЮ і чи існує дана категорія взагалі? Якщо так, тоді чию "СПІЛЬНУ СПРАВУ" представляє ПУБЛІКА і в чому власне суть "СПРАВИ"?

9) Згідно з класичним визначенням античних філософів, Україна - це Республіка, олігархія або все ж тиранія?

10) Хто за фактом є джерелом влади в країні?

Оскільки за ці роки відповідей так і не отримано, запрошую долучитись продовжити дискусію і спробувати у 2021 році нарешті зрозуміти ХТО МИ і ДЕ ЖИВЕМО! 

Час не тільки знайти відповіді але й почати жити як РЕСПУБЛІКАНЦІ, а не споживачі розважальних шоу!