Щотижневий щомісячний звіт

Майже місяць пройшов с того часу коли ми опублікували свій "щотижневий звіт".

І справа не в тому, що нема про що було звітувати. Насправді ми готували сюрприз і він вдався!

Нам вдалося першими в Україні розробити інтерактивну систему електронних дебатів, конкурсів та публічних консультацій!

Ми розробили механізм завдяки якому участь громадськості в прийнятті важливих для міста рішень стане максимально зручною, комфортною, і більше не буде створювати проблему пов'язану з необхідністю присутності на місці зборів де проходитимуть конкурси, консультації та дебати. Не буде обмежувати в часі громадян коли їм необхідно буде в найкоротший термін запропонувати свою пропозицію.

Завдяки новому електронному рішенню вони зможуть змістовно та обґрунтовано запропонувати своє рішення, прокоментувати пропозиції інших громадян, або підтримати їх рішення віддавши за них свій голос.

Ми максимально спростили, і зробили максимально інклюзивною можливість участі в обговоренні для всіх верств населення. Завдяки інтернету, кожен учасник отримає на рівних з іншими запропонувати своє рішення і його почують!

Ми не будемо зараз розповідати про всі моделі громадської участі які надає наше рішення, у понеділок вийде матеріал в якому буде розписано кожне рішення окремо та можливості яке воно надає з прикладами використання.

Що нам вдалося ще зробити за місяць?

Виходячи з того, що 65% відвідувачів користуються сайтом через мобайл, ми вирішили переробити меню сайту таким чином щоб воно максимально нагадувало мобільний додаток:

Завдяки такому рішенню всі найбільш важливі розділи знаходяться на відстані кліку від головної сторінки, і меню не займає весь екран.

Доречі!

Зовсім забули про оптимізацію яку ми провели в назвах інструментів громадської участі!

Розуміючи функціональну роль інструментів громадської участі ми вирішили, що найкраще їм підійде слово "Процеси" - "Процеси громадської участі"!

Тому, з цього дня всі процеси взаємодії влади та громади, а сьогодні це: Конкурси, Публічні консультації та Дебати, будуть знаходити своє місце саме в розділі "Процеси".

На сьогодні все!

P.S. Якщо у вас є бажання висловити свою думку, запропонувати свої ідеї по вдосконаленню системи - пишіть нам: [email protected]

Дивіться також

Місто як платформа Цифровізація
Digital Democracy lab: Берлін, Берлін... Технології
CivicTech та GovTech у чому різниця? Технології