Команда SPILNO/Civic Space стала одним з переможців SDG Хакатону

ООН - організація об'єднаних націй, в статуті якої сказано: позбавити прийдешні покоління від лиха війни, знову утвердити віру в основні права людини, в гідність і цінність людської особистості, в рівноправність чоловіків і жінок, в рівність прав великих і малих націй, створити умови, при яких можуть дотримуватися справедливість і повага до зобов'язань, що випливають з договорів та інших джерел міжнародного права, і сприяти соціальному прогресі й поліпшенню умов життя при більшій свободі керуючись цими настановами.

ООН запровадила 17 цілей сталого розвитку, націлених подолати головні проблеми людства, заради прекрасного майбутнього.

Коли ми узнали про проведення такого заходу, як SDG Хакатон, проведення якого стало можливо завдяки організації Стартап Київ та її керівниці Алевтині Пабст в тісній співпраці з ДТЕК Академі, що був присвячений цій тематиці ми не стали гаяти часу одразу же зареєструвались.

Навіть не дивлячись на те, що ми подали заявку на участь досить пізно, нас без коливань прийняли до цієї стартап спільноти.

Подія відбувалась в приміщенні ДТЕК Академі що розташувалась на території Юніт сіті.

Немає слів щоб описати стильний інтер'єр та новомодного архітектурного стилю будівлі DTEK academy. 

5 липня під час відкриття нас приємно вразив той факт, що на цьому заході зібралося так багато талановитих молодіжних команд, які були дуже сильними. Кожна команда з унікальними проектами, нововведеннями, ідеями, настільки інноваційними що ми навіть і не наважувались думати про нашу перемогу.

2 день розпочався з менторських сесій що були для нас, як холодний душ. 

Першим нашим ментором була Jane Klepa яка допомогла нам розібратися з проблемою монетизації яка для нас дуже нагальна станом на сьогодні. Дуже важко робити щось корисне не маючи на це бюджету.

Потім нами зайнялась справжній фахівець своєї справі Iryna Verbitska, що рознесла нашу презентацію в пух і прах, не залишивши від неї і каменя на камені.

Наступним ментором був Oleksandr Babiy, що наставляв нас довше усіх менторів і критика якого змусила побачити нас проблеми, які ми досі не брали до уваги й, про які навряд чи б здогадались.

Третій день був сповнений роботи, тому, що завдяки шановним менторам нам довелося придумувати нові рішення, які однозначно привели нас до перемоги і, сподіваюсь на те, будуть приносити нам ще більше перемог в майбутньому.

Одним з головних моментів була фінальна презентація наших плодів роботи членам журі — це був дійсно найнапруженіший момент, апогей трьох денної роботи, а потім довге очікування результатів.

Як нам, потім казали: підсумок і фінальні рішення були виведенні в суперечці між журі. І це каже про високий професіоналізм і розгалуженість ідей серед команд-суперників.

Самим же незабутнім моментом була наша перемога і коли, під час оголошення фіналістів назвали нашу команду ми не повірили в реальність того, що відбувається і, мабуть, якщо Olena Maslyukivska-Samberg, яка оголошувала результати не позвала нас жестом, ми б так і сиділи за столом не розуміючи хто виграв.

Дуже дякуємо організаторам, журі, менторам, учасникам, волонтерам і ведучому Volodymyr Zubchenko за його тонкий гумор і харизму.