10 порад, як здійснити свої плани

1. Починайте з малого. Ставте невеликі, реальні і легко досяжні цілі, а після їх подолання ускладнюйте завдання. Ходити в тренажерний зал два рази в тиждень набагато легше, ніж займатися спортом щодня.

2. Розбивайте складні цілі на кілька етапів. Це дозволить побачити швидкий результат, ви надихнетесь успіхом і не втратити головну мету.

3. Призначте для себе нагороду. Наприклад, за 100 вивчених слів з французької купіть собі нову краватку. Також не втомлюйтеся хвалити себе за кожен виконаний етап словами.

4. Стати відповідальними перед іншим. Розкажіть людині, чию думку ви поважаєте, про свою мету. Дайте йому обіцянку про її виконанні і нехай він постійно питає: «Ти тримаєш обіцянку?»

5. Пам'ятайте принцип вакууму. Якщо мова йде про позбавлення від шкідливої ​​звички, то для початку потрібно з'ясувати: це просто звичка чи вже залежність. Не тільки вживання алкоголю і куріння, але і безглузда трата грошей на порожнє може стати залежністю. Якщо це так, то необхідно зрозуміти, яку порожнечу у вашому житті заповнює ця звичка. Після цього спробуйте заповнити порожнечу корисним і приємним заняттям.

6. Відтермінуйте час. Складіть докладний план і терміни досягнення мети. Це не дасть можливості виправдовувати себе наявністю безмежного часу.

7. Перш, ніж ставити мету, задайте собі питання: Це дійсно моя мета або це просто виконання чужих бажань? Може бути я просто дотримуюся сучасним модним стереотипам? З якими труднощами я зіткнуся? Чи гідна ця мета звання Справжнього чоловіка, «чи варта шкурка вичинки?»

8. Виконання обіцянок та планів потрібно виконувати негайно. Відкладати їх на «кращі часи» не варто - ці часи можуть так і не настати.

9. Знайдіть однодумців. Об'єднаєтеся в досягненні загальних цілей з іншими людьми. Приєднуйтеся до вже існуючий клуб або створіть свій! Для подорожей потрібні попутники, в здійсненні планів - те ж саме.

10. Відстежуйте досягнуті результати. Аналізуйте перемоги і поразки, причини невдачі і принципи успіху. Створіть свою методику досягнення цілей, яка працює у вашому житті.

Пам'ятайте: «Неможливо - гучне слово, за яким ховаються маленькі люди».