Хто компенсує збитки Київському метрополітену через локдаун? Знов кияни через підвищення вартості проїзду?

Київська міська державна адміністрація оприлюднила шокуючу інформацію про те, що у 2020 році послугами столичної підземки скористалося на 215 мільйонів 816 тисяч пасажирів менше (або 56%), ніж у попередньому році.

Заступник голови КМДА Олександр Густелев пояснив це епідемією коронавірусу і карантинними обмеженнями.

Найбільш завантаженою у 2020 році залишилася станція «Академмістечко». За рік нею скористалися 12,5 млн киян та гостей столиці.

Щодо пасажиропотоку на інших станціях: «Лісова» – 11 млн 560 тис. пасажирів, «Мінська» – 9,3 млн пасажирів, «Лук’янівська» – 7,8 млн пасажирів , «Видубичі» – 6,7 млн пасажирів, «Поштова площа» – 2,6 млн пасажирів», «Червоний хутір» – 1 млн 50 тис. пасажирів». 

Найменше пасажирів традиційно зафіксовано на станції «Дніпро» – 555 тисяч.

Загалом «червоною» лінією з 18 станцій скористалось майже 114 мільйонів людей, «синєю» – 97,7 млн пасажирів, «зеленою» - 67,8 млн киян та гостей столиці.

Виникає риторичне питання. Для чого оприлюднено цю інформацію? У чому ії цінність для киян?

Розуміючи логіку дій владних структур, така інформація подається з певною метою. 

Виходячи з останніх подій як правило за такими коротенькими повідомленнями зазвичай слідує прийняття рішення про підвищення...

Ви подумали зарплат? 

Можливо... Для тих, хто займає керуючи позиції....

Щодо киян... то давайте спрогнозуємо, що все це робиться для подальшого обгрунтування підвищення вартості проїзду в метрополітені щонайменше у 2 рази.

А час покаже. Локдаун - він такий... Хтось приймає рішення про його введення. А хтось має розплачуватись за прийняті рішення.

Ну а хто саме, ви знаєте краще по стану своїх кишень.

Тож робимо ставки?