Заробляємо вдома, кейс №1: Транскрібація тексту

Ще кілька місяців тому більшість з нас мали роботу і не дуже переймалися думкою про те, що світ може змінитись і ми всі опинимось у примусово-добровільному заточенні вдома. І все ж таки - це реальність дня сьогоднішнього Ми всі сидимо дома, але грошей при цьому більше не стає і їх треба якось заробляти.

Що робити? Як почати заробляти вдома? Який бізнес можливо започаткувати не виходячи з квартири?

На ці та інші питання ми намагатимемось відповісти вам у рубриці яку ми започаткували сьогодні: "Заробляємо вдома". 

Кейс №1: Транскрібація тексту

Транскрібація тексту - це розшифровка тексту з аудіоформату в друкований.

Послуга транскрібаціі зараз користується особливо великим попитом у сферах онлайн-навчання, освіти та проведенні конференцій.

Через те, що онлайн-активність зараз особливо зросла, попит на такі послуги може бути дуже високий.

Є спеціальні програми для транскрібаціі тексту, але вони далеко не завжди точні, багато що залежить від якості звуку. Плюс розмовна мова на папері виглядає невиразною і потребує корекції.

Заробляти на транскрібаціі текстів можна будучи фрілансером на біржах. Або організувати спеціальний сервіс і надавати послуги, пов'язані з перекладом тексту в аудіо і навпаки.

Для виконання робіт можна найняти фрілансерів, а ваше завдання буде модерувати процес роботи, знаходити замовників і спілкуватися з ними і займатися просуванням сервісу.

 

Якщо у вас виникла цікава ідея і ви шукаєте: партнерів, інвестора або ментора. Якщо ви бажаєте просто перевірити, протестувати вашу ідею, почути думку експертів, громадськості. Створити Ідею

За допомогою цього інструменту ви отримаєте неоціненну органічну громадську експертизу вашої бізнес або соціальної ідеї. Знайдете однодумців, партнерів, зберете команду, або навіть знайдете фінансування.