Заробляємо вдома, кейс №17: Дезінфекція приміщень як бізнес

Ще кілька місяців тому більшість з нас мали роботу і не дуже переймалися думкою про те, що світ може змінитись і ми всі опинимось у примусово-добровільному заточенні вдома. І все ж таки - це реальність дня сьогоднішнього Ми всі сидимо дома, але грошей при цьому більше не стає і їх треба якось заробляти.

Що робити? Як почати заробляти вдома? Який бізнес можливо започаткувати не виходячи з квартири?

На ці та інші питання ми намагатимемось відповісти вам у рубриці яку ми започаткували сьогодні: "Заробляємо вдома". 

Кейс №17: Дезінфекція приміщень як бізнес

Навіть після завершення спалаху коронавируса, світ ще не відразу оговтається та повернеться до звичного способу життя.

Обов'язкове дотримання заходів безпеки та соціального дистанціювання в громадських місцях, швидше за все, стане нормою, а практика дезінфекції приміщень - обов'язковою процедурою.

Перевага цього виду бізнесу в тому, що для початку не потрібно дуже великих вкладень, на перших етапах можна обійтися навіть без офісу і великого штату співробітників.

Головна складність полягає в отриманні ліцензій і дозволів. Ця процедура може зайняти понад місяць, тому варто підготуватися заздалегідь. Головна частина витрат піде на закупівлю матеріалів і зарплатню персоналу. 

Потенційними клієнтами можуть бути як представники бізнесу - власники ресторанів, торгових центрів, складів і т.п., - так і фізичні особи, які замовляють послуги по обробці приватних будинків і квартир.

 

Якщо у вас виникла цікава ідея і ви шукаєте: партнерів, інвестора або ментора. Якщо ви бажаєте просто перевірити, протестувати вашу ідею, почути думку експертів, громадськості. Створити Ідею

За допомогою цього інструменту ви отримаєте неоціненну органічну громадську експертизу вашої бізнес або соціальної ідеї. Знайдете однодумців, партнерів, зберете команду, або навіть знайдете фінансування.