Заробляємо вдома, кейс №5: Розробка логотипів та фірмового стилю

Ще кілька місяців тому більшість з нас мали роботу і не дуже переймалися думкою про те, що світ може змінитись і ми всі опинимось у примусово-добровільному заточенні вдома. І все ж таки - це реальність дня сьогоднішнього Ми всі сидимо дома, але грошей при цьому більше не стає і їх треба якось заробляти.

Що робити? Як почати заробляти вдома? Який бізнес можливо започаткувати не виходячи з квартири?

На ці та інші питання ми намагатимемось відповісти вам у рубриці яку ми започаткували сьогодні: "Заробляємо вдома". 

Кейс №5: Розробка логотипів і фірмового стилю

Цей бізнес підходить творчим людям і дизайнерам, які під час своєї роботи отримали достатній досвід з розробки логотипів та фірмового стилю.

Це достатньо коштовний ринок. Ціни на розробку логотипів варіюються від $25 до $5000 в залежності від замовника, масштабу завдання, термінів, складності, і звичайно репутації виконавця.

Зазвичай крім логотипу компанії замовляють і розробку фірмового стилю.

Розробка логотипів потрібна як стартапам, так і компаніям, які тільки виходять на ринок або проводять ребрендинг, розвивають новий проект або напрямок.

Для роботи з замовниками вам варто зареєструватися як ФОП.

Якщо ви відразу розраховуєте на великих замовників обов'язково зробіть сайт, де буде розміщена інформація про вас, портфоліо і опис послуг. Саме по дизайну сайта клієнти будуть складати про вас враження як професіонала, тому він повинен бути дуже стильним і сучасним.

Якщо ви тільки починаєте то вам достатньо буде розмістити своє портфоліо на таких платформах як: https://dribbble.com або https://www.behance.net

Для залучення замовників використовуйте соцмережі, контекст і рекламу в соцмережах.

Ніколи не беріть в роботу безкоштовно чи за зменшеною вартістю іміджеві замовлення. Таким чином ви тільки знеціните свій труд.

Але, при цьому варто звернути на безкоштовну участь в цікавих громадських проектах. Саме такі роботи можуть допомогти вам зробити собі ім'я і розширити клієнтську базу.

 

Якщо у вас виникла цікава ідея і ви шукаєте: партнерів, інвестора або ментора. Якщо ви бажаєте просто перевірити, протестувати вашу ідею, почути думку експертів, громадськості. Створити Ідею

За допомогою цього інструменту ви отримаєте неоціненну органічну громадську експертизу вашої бізнес або соціальної ідеї. Знайдете однодумців, партнерів, зберете команду, або навіть знайдете фінансування.