Андрій Римарук на презентації календаря "Реальні масштаби"

Андрій Римарук, український ветеран російсько-української війни, волонтер, актор ігрового кіно, розповів про календар "Реальні масштаби" і діяльність фонду.

Андрій Римарук: у минулому журналіст, потрапив на війну в 2015 році, розвідником 53-ї механізованої бригади воював у станиці Луганській, Авдіївці, Зайцевому та інших населених пунктах Донецької та Луганської областей, після демобілізації в благодійному фонді "Повернись живим" опікується військовими питаннями.

У себе на сторінці ФБ Андрій Римарук в день презентації написав так: "Календар Повернись живим - це неймовірна історія про масштаб роботи команди та досягнуті результати. Крута футуристична історія приладів, які протягом восьми років рятували життя. Це наша з вами історія. Історія майбутнього. Але яким воно буде, вирішувати нам."

Нагадаємо, що 16 грудня в галереї "Тадзіо" в Києві Благодійний фонд "Повернись живим»" презентував календар "Реальні масштаби". (Відео з презентації додається).

"Реальні масштаби" - це 12 сюжетів, розгорнутих на пейзажах Донбасу, де відбувалися події російсько-української війни. Центральними об’єктами композицій стали трансформовані 3D-моделі різних пристроїв, які допомагають зберегти життя наших військових, бути більш точними в протидії ворогові та оберігати нашу незалежність.

Ознайомитися з роботами можна з 17 до 24 грудня в галереї "Тадзіо".

Підтримати армію можна за наведеними нижче посиланнями. 

Отримати календар "Реальні масштаби" можна, перерахувавши благодійну пожертву фонду "Повернись живим" у розмірі від 500 грн: https://realscale.charity/.