Анна Ісічко: "Запрошую усі організації громадянського суспільства в Україні діяти свідомо, відповідально"

16-17 вересня у Києві відбувся Форум правових реформ для громадянського суспільства, що став майданчиком для всеукраїнського діалогу про прогрес покращення правового поля для роботи третього сектору. Форум організувала команда проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізує ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) і Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ). 

Понад 100 учасників з усієї України – лідери громадських і благодійних організацій, державні службовці, відповідальні за сприяння розвитку громадянського суспільства, представники бізнесу та міжнародних організацій і взяли участь у події офлайн і онлайн.

Спікерами стали лідери та лідерки думок з громадського та державного секторів.

Анна Ісічко, координаторка ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства України від ЦЕДЕМ, розповіла про Форум правових реформ для громадянського суспільства та запросила інститути громадянського суспільства приєднуватись до Платформи за правові реформи для ОГС. "Запрошую усі організації громадянського суспільства в Україні діяти свідомо, відповідально, долучатись до тих механізмів, які існують наразі,  і запрошую до плідної роботи у коментуванні, наданні пропозицій до плану заходів...", зокрема зазначила Анна Ісічко. 

Нагадаємо:

"Карта правових реформ для громадянського суспільства в Україні - це аналітичний, візійний та полісі-документ, що містить бачення громадського сектору пріоритетів реформування й покращення правового середовища для організацій громадянського суспільства України на 2021–2025 роки.

Цю Карту правових реформ для громадянського суспільства в Україні розробили у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізується Консорціумом у складі Ініціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину ЄДНАННЯ (ІСАР Єднання), Українського незалежного центру політичних досліджень (УНЦПД) і Центру демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США).

Метою проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» є покращення середовища діяльності громадянського суспільства та зміцнення інституційної спроможності ОГС для підвищення самозарадності громадського сектору.

Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину ЄДНАННЯ (ІСАР Єднання) - українська громадська організація з 27-річною історією інвестицій в агентів змін. Місія - посилювати громадянське суспільство та поширювати культуру стратегічної філантропії в громадах для розбудови й утвердження демократії в Україні.

Український незалежний центр політичних досліджень (УНЦПД) - неурядовий аналітичний центр, який розвиває демократичні процедури в полі публічної політики й утверджує ідеї незворотності демократичних перетворень. Дослідження та пропозиції експертів УНЦПД є основою для ухвалення державних рішень у сфері політичних прав і громадянських свобод українців.

Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) - аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні. Місія - сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян."

Суспільні зміни неможливі без участі представників громадського сектору. Для того, щоб ефективно впливати на порядок денний, важливо сформувати потужну спільноту однодумців. Саме з цією метою було створено Платформу за правові реформи для ОГС, яка стане своєрідним драйвером і майданчиком для адвокації змін. Основним орієнтиром для діяльності Платформи є Карта правових реформ для громадянського суспільства, адже в ній зосереджено стратегію розвитку правового середовища для ОГС http://bit.ly/LegalRoadmapCSOs.