Чи Є і Чиє у нас в Україні Громадянське Суспільство?

КУЛИК є різний: Ранковий, Обідній, Вечірній... Але завжди правдивий...

Ми зустрілись з Віталієм Куликом, політтехнологом, громадським активістом, киянином, головою  ГО "Центр дослiдження проблем громадянського суспiльства" для запису інтерв'ю о 16.00 (вже далеко не ранок, не обід, і ще не вечір), тож говорили про УСЕ  "наболіле" пов'язане з "розвитком" чи правильніше "не розвитком" громадянського суспільства в Україні, перш за все на прикладі Києва.

За 30 років Незалежності України прийнято "масу" різноманітних документів (Указів, Постанов, Розпоряджень, Програм), які спрямовані на сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, виділяються заради цього величезні гроші з бюджету, надходить багато грантів, і .... незважаючи на все це у 2021 році постає питання Чи Є і Чиє у нас в Україні Громадянське Суспільство? 

Дякую Віталію Кулику за відверту розмову та неупереджений аналіз стану розвитку Громадянського Суспільства, за окреслені під час інтерв'ю проблеми. 

Друзі, раджу переглянути запис розмови і долучитись до дискусії щодо шляхів створення дієвого Громадянського Суспільства.