Соня Сотник про Своїх, #НаШапку і трішки про себе

Усі знають Соню Сотник як українську радіоведучу, співачку, конферансьє, відому ведучу найкращого ранкового шоу "Камтугеза" на Радіо Рокс разом з Сергієм Кузіним. Мені ж хотілось більше дізнатись про іншій бік діяльності Соні, про який вона не говорить, або мало говорить.

"Чи можна з вами записати інтерв'ю?" - спитав я Соню після завершення чудового вечора #НаШапку.

"Звісно! Приходь наступного четверга за дві години до початку концерту, я буду разом з друзями прибирати і готувати майданчик для виступів, там і поговоримо!"

Сказано, зроблено. Наступного четверга за дві години, які і домовлялись, прийшов на Межигірську 21. Разом з Сонею та ії друзями все прибрали, розставили стільці, підключили апаратуру і за декілька хвилин до початку концерту навіть встигли записати інтерв'ю з цією дивовижною, щирою Людиною з великої літери. А що з цього вийшло - дивіться самі! Лише не дивуйтесь тому, що розмовляємо ми на фоні мітли, да і вигляд у мене дуже далекий від "парадного") 

А вам друзі, раптом ви не знаєте або не звертали уваги, лише додам деяку інформацію:

НаШапку - #НаШапку - "Серія благодійних концертів талановитих музикантів та митців. Музиканти грають найкраще, поети читають найпрекрасніше, а наші гості інколи приносять з собою подарунки та частування. Перед сценою стоїть шапка. У шапку, традиційно, глядачі кидають гроші. Гроші ми передаємо волонтерам центру 9/11 і фонду "Свої" і буквально рятуємо життя людям. Оперативна інформація про роботу і потреби фонду: https://www.facebook.com/cf.svoyi
У цьому концертному сезоні ми вирішили змінити наші правила и 50% зібраних коштів віддавати музикантам, які були позбавлені можливості працювати через пандемію. Інші 50% підуть на виплату боргу за закуплені концентратори, які продовжують рятувати життя українців. Саме фонд "Свої" безкоштовно надає концентратори тим, кого не може, або не хоче рятувати держава."

Цього року все почалось з невеличкого  оголошення  на ФБ сторінці  НаШапку"Нарешті! Ми можемо розпочати новий сезон концертів #НаШапку, зустрічатися, говорити, співати, грати і робити добрі справи. Але наше подвір'я потребує допомоги. Прибирання, підлаштування, ремонтування, частування, спілкування і ще безліч -ання:) Якщо буде можливість завітати до нас, то беріть із собою: шуруповерти, пилки, молотки, шурупи, цвяхи, мітли, щітки, фарби, пензлі і все чим мона прикрасити наш дворик. А ще можна захопити, канапки і до канапок, водичку у до водички:) Мріємо про зустріч. Скучили шалено! https://www.facebook.com/events/307778414247081"

І "офіційно" завершилось 24 вересня"Так багато тепла! Закрили сезон лишилися спогади і вірні друзі поруч. До наступного року. До наступної #НаШапку. Ми до останнього планували підвал. Але десь о 17:15 наш звукореж Николай Николаевич Рожнов сказав: А давайте ризикнемо:) Ризикувати було чим:) Апарат, власність Колі:) А "громадський актив" Шапки сказав: та ну його, ми точно не замерзнемо. Всі хто думав, що перевірка сертифікатів - жарт, наштовхнулися на безкомпромісних Koshkina Iryna та Олена Лебідь на воротах. І цих дівчат можна зрозуміти. Коли ти цілодобово видаєш кисневі концентратори і збираш кошти на їх закупівлю і стоїш на порозі "Великого Шухєра", то жоден блат не працює. Відправляли додому найближчих і найдорожчих. Тренування щодо занурення у нові реалії пройшло успішно. Тепер ми живемо у нових реаліях. І за пару тижнів у ресторанах, кафе, клубах і концертних майданчиках у вас запитають підтвердження вакцинації. Не зволікайте. Заберіть паспорти у сімейників, скачайте Дію або Хелсі і не хворійте. Нам ще наступного року сезон відкривати:) фото: Sergii Brylenko"

Яким був сезон 2021:

Але... Діяльність Своїх не припиняється! Слідкуйте, беріть активну участь, допомагайте! 

Добро творить чудеса!