Юлія Паскевська: "Яку відповідальність ти готовий понести, коли ти говориш"...

Юлія Паскевська, голова Громради при Міністерстві юстиціі Украіни поділилась своїми враженнями про виставку "Візит до Мінотавра", а також думками щодо Свободи слова і відповідальності. "....Я відчуваю наповненість, коли прийшла і подивилась виставку. Начебто ти доторкнувся до чогось таємного, до чогось того, що ми не бачимо кожного дня, а воно з нами є..." "Яку відповідальність ти готовий понести, коли ти говориш?"....

На своій сторінці у ФБ Юлія Паскевська  про цю зустріч написала так: "ВІЗИТ ДО МІНОТАВРА. 

Моє інтерв’ю за тематикою «Свобода і Відповідальність»

21 листопада українці відзначали День ГІДНОСТІ та СВОБОДИ і питання правдивої журналістики є наразі актуальним.

Багато питань: Як убезпечити інформаційний простір від брехні, популізму, і наповнити його необхідними меседжами для суспільства. Які є запобіжники цьому? Як забезпечити при цьому свободу слова, свободу творчості ?

P.S. Важливо!!! 

МИСТЕЦТВО ПРОТИ НАСИЛЛЯ

Виставковий проєкт Ольги Данилюк та Федора Александровича «Візит до мінотавра», який поєднує простір постдокументальної вистави Ольги Данилюк «Contact Line» створеної режисеркою про лінію розмежування, і живопис художника Федора Александровича, що пов’язаний з тією ж темою - лабіринтом мінотавра"

Нагадаємо. 25 листопада 2021 року в галереї Інституту проблем сучасного мистецтва НАМ України, де наразі відбувається виставковий проєкт Ольги Данилюк та Федора Александровича "Візит до мінотавра", який поєднує простір постдокументальної вистави Ольги Данилюк "Contact Line" створеної режисеркою про лінію розмежування, і живопис художника Федора Александровича, що пов’язаний з тією ж темою - лабіринтом мінотавра, кожен відвідувач мав можливість дати інтерв'ю на тему "Свобода і відповідальність. "Як вийти з лабіринту мінотавра? Login: свобода, Password: відповідальність." Як убезпечити інформаційний простір від брехні, популізму, і наповнити його необхідними меседжами для суспільства. Які є запобіжники цьому? Як забезпечити при цьому свободу творчості журналістів, їх незалежність?

Організаторами виступили: Укрмедіа, Інститут проблем сучасного мистецтва НАМ України, Федір Александрович"