«Євроінтегратор» Качка опинився у базі порушників

🪿 Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Тарас Качка — типовий представник «нової хвилі» чиновників із західним лоском і старими звичками.

Як з’ясувалося, ще у 2011 році Тарас Андрійович (28.07.1979 р.н.) притягувався до адміністративної відповідальності за корупційною статтею — ч.1 ст. 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

👮‍♂️ За матеріалами ГУБОЗ ГУМВС України в м. Києві, порушення відбулося за таких обставин:
перебуваючи на посаді директора Департаменту зовнішньоекономічних зв’язків Міністерства аграрної політики та продовольства України у період з 1 липня по 19 грудня 2011 року,
Качка займався іншою оплачуваною діяльністю — надавав експертно-консультаційні послуги у Міжнародному фонді «Відродження», за що отримав 1082,78 грн винагороди.

Це пряме порушення антикорупційного законодавства, яке забороняє держслужбовцям поєднувати свою посаду з будь-якою іншою оплачуваною діяльністю.

‼️ Саме через цей епізод Тарас Качка включений до офіційної бази “Корупціонери 2000–2016”.

🇪🇺 Іронічно, але нині саме ця особа відповідає за європейську інтеграцію України. Схоже, в українській бюрократії навіть шлях до Брюсселя починається з декларації — але не з доброчесності.