Більше уваги приділяйте довкіллю, довкіллю з сім'єю

Ярослав Бойко на шостому «Форумі Добрих Справ», як представник Клубу рибалок України NGO та засновник і керівник проекту Тато Хаб , презентував проект #Татоhub, який на сьогодні є найпріоритетнішим напрямом у діяльності організації.

Проект "Тато Хаб - простір відповідальних чоловіків" реалізується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН.

Цей унікальний проект реалізує ГО Клуб рибалок України NGO  у консорціумі з ГО "Покровська районна організація осіб з інвалідністю", Управлінням з гуманітарних питань Краматорської міської ради, Управлінням сім’ї, молоді та масових заходів НПВ, ГО "Союз ветеранів АТО Донбасу"

Безумовно було цікаво почути від самого Ярослава його враження від форуму, плани на майбутнє і його побажання іншим татам України.

"Друзі, татусі, чоловіки, хлопці! Більше спілкуйтесь, більше комунікуйте, більше проводьте час зі своїми сім'ями, зі своїми дітьми, зі своїми жінками. І саме головне: більше уваги приділяйте довкіллю, довкіллю з сім'єю", - побажав Ярослав наприкінці інтерв'ю.