Біологічна зброя: жарт чи не до жартів?

Ще до початку активної фази війни з росією різні експерти заявляли про можливість застосування проти нашої держави біологічну зброю. Багато говорили, давали оцінки, прогнози, намагалися проаналізувати можливі застосування але жоден з експертів не розкрив це тему докладніше. Що таке взагалі є та біологічна зброя?

Як нам повідомляє вікіпедія - Біологічна зброя (англ. biological weapons) — зброя, яка забезпечує навмисний вплив на об'єкт, проти якого її застосовують, за допомогою інфікування патогенними мікроорганізмами та іншими біологічними агентами, включаючи вірусиінфекційні нуклеїнові кислоти і пріони. Ця зброя може бути використана для ураження людей, тварин і рослин.

А тепер давайте розглянемо докладніше наступні ситуації. Загиблий на території нашої держави військовий росіянин, якого ніхто не забирає, не ховає, або десятки й сотні таких росіян – чи є вони біологічною зброєю, чи шкодять вони навколишньому середовищу, чи впливають на підземні води, на рослини що ростуть навколо, на тварин. Давайте собі уявимо на хвилинку таку ситуацію, що ті загиблі окупанти були заражені якоюсь хворобою чи вірусом, їх захоронили у великій братській могилі недалеко від підземних вод, які попадають до криниць до водогонів – чи це матиме вплив на тих живих людей, які вживатимуть цю воду, а на тварин, а на рослини? Вже всьому світу відомо, що росіяни масово залучають до бойових дій контингент з місць утримання, відомим є також факт високого відсотку різноманітних захворювань у цих осіб. Пенітенціарна система російської федерації бажає кращого, так як і охорона здоров’я ув’язнених. Всі розуміють, що це для високого керівництва імперії просто розхідний матеріал, люди яких не шукатимуть, не чекатимуть і ніколи не згадають. То чому ж при всьому цинізмі, який відбувається у керівництві росії, ми не можемо бодай на хвилину уявити, що таких «призваних» військових, або будь-яких інших можуть навмисне заразити якимось вірусом чи хворобою, просто перекрошити їх, наприклад, під таким містом, як Соледар і лишити там на поталу здичавілим тваринам чи просто загнивати на нашій землі. А тоді потрапляння такого роду токсинів у воду чи землю буде вважатися біологічною зброєю?

Тепер давайте розглянемо іншу ситуацію. Відомо, що росіяни навмисне розміщаються у дитячих садках, школах, лікарнях та дуже часто прикриваються мирним населенням. А що як такі ж росіяни розмістяться на місцях законсервованих могильників з такими хворобами як віспа чи сибірська язва, деякі з них до речі знаходяться і на окупованих територіях. Що тоді. А якщо буде нанесено вогневе ураження? Як вам такі запитання.

Так от запитань багато, а відповідей мало, що робити та як - знає певно лише кілька експертів у нашій держава, які ще з ковідної пандемії стукають в усі двері і благають зорганізувати санітарно-епідеміологічні станції, які так швидко було розформовано та знищено, чи то за не дальновидності, чи то за якихось інших причин. Як ми будемо знати, що по нашим мужнім захисникам вже працюють біологічною зброєю, як ми будемо знати чи її не застосували до мирного населення? Хто може провести відповідні дослідження і сказати, що ті тисячі трупів росіян що гниють у нашій землі не несуть ще більшої небезпеки аніж вони ж живі та зі зброєю?

Питання відкриті……