Ніна Миронюк: "Є в нашому районі своє мєрзенне угрупування"

Ніна Миронюк - адміністратор ФБ групи Оборона Позняків-Осокорків від тотальної забудови 29 грудня о 23:30:

"Підсумовуючи сьогоднішній день, присвячений Качиному.

Д Е Ж А В Ю.

Навіщо вигадувати велосипед, якщо він вигаданий вже давно?

Давайте спробую по черзі.

Справжні небайдужі кияни пам'ятають події навколо намагань знищення Качиного, що почали набирати обертів в 2015 році і увійшли в стадію неймовірного загострення в 2016му.

Передумовою стало рішення Київради, прийняте в передновірічне 26.12.2014 - віддати ділянку з озером під забудову. https://uk.m.wikipedia.org/.../%D0%9A%D0%B0%D1%87%D0%B8...

Країна в стані війни, йдуть запеклі бої за Донецький аеропорт, а внутрішні окупанти в Київраді в цей час нашвидкоруч дерибанять все живе, і неживе, і ненароджене. Тупо. Просто затерши на топографічній підоснові для проекту рішення слово 'озеро'. Немає на мапі слова "озеро" - немає озера. Не можу зараз не згадати Олексій Новіков, який в свій час, коли очолював робочу групу, встановив та довів цю підробку.

І понеслось.

Наприкінці зими - навесні 2016 року забудовник попер засипати самоскидами зі сміттям озеро.

Дарничани зорганізувались, встановили барикади (майданівські часи були зовсім ще близькими та практично реалізуємими) та влаштували цілодобове чергування на Качиному задля запобігання його засипанню.

Близько двох місяців стояв цілодобовий Качиний майдан. За цей час було зібрано тисячі голосів за збереження озера.

Але в квітні 2016го забудовник за підтримки спецпризначенців, тітуханів у формі будівельників та постраждалих від афери Еліта - центр, яким було обіцяно квартири в новобудові, почав штурмувати барикади https://tsn.ua/.../protistoyannya-na-kachinomu-ozeri-v....

Перемогли кияни. Ніхто не очікував аж такої хвилі спротиву.

Про нас кричали усі провідні телеканали країни. Про нас говорили з трибуни Верховної Ради України. До нас приїхали протистояти забудовнику кияни з усього міста.

Потім були роки судових переслідувань активістів і дякуючи Українська Гельсінська спілка з прав людини - УГСПЛ та Олена Сапожнікова ми знову перемогли.

А ще був виграний Громадський бюджет Києва: СПІЛЬНО: кияни проголосували ЗА виділення коштів на благоустрій парку "Озеро Качине" за проектом архітектора Татьяна Булавская. КМДА, пов'язана по руках-ногах із забудовником (КП Житлоінвестбуд-УКБ, який тоді очілював заступник В.Кличка В. Непоп), не реалізувала 1 000 000 грн, передбачений для створення парку.

А ще було отримано висновок Інститут водних проблем і меліорації НААН, що Качине - це справжнє озеро і жодних законів в Україні немає, які б дозволяли знищувати його.

А ще було успішно створено та подано до Київради 2 місцеві ініціативи, завдяки яким озеро мало бути включено до об'єктів водного фонду Києва і передано на баланс Плєсо. Але Кличко протистояв внесенню цих рішень до сесійної зали.

Але озеро живе. Хай і без парку. В нього своє качине життя. На озері місцеві проводять толоки, озеро загоїло рани, на засипаній ділянці вже за ці роки виріс практично підлісок), квітнуть півники, буяє очерет, качки, мартіни та лиски гніздуються, рибалки ловлять своїх карасів.

І тут зненацька.

Є в нашому районі своє мєрзенне угрупування.

І ноги його ростуть у тому числі із т.з. Громадської ради при Дарницькій РДА.

Я бачу ці обличчя, одні й ті самі, з року в рік, безкорисні для району від слова "зовсім", але капець як корисні для всякого роду "рішалово".

Мене вже нудить від цих облич та посіпак цих облич.

Вони, як "представники громади району" легалізують все лайно, яке вішають на громаду району.

Перший раз я з цю схему на власні очі побачила, коли тодішній голова ДРДА Г. Сінцов в далекому 2014му році влаштував "раунди" обговорень забудови ділянки біля м. Осокорки.

Потім влаштував фейкові "за запрошенням" громадські слухання по незаконному будівництву ЖК Рів'єра.

Тепер, як ми всі бачимо, буквально за кілька місяців, руками осіб, дотичних до громради ДРДА, яку очілює знову ж таки той самий Г. Сінцов (яка несподіванка!), створюються фейкові ініціативи на користь забудовників на Вирлиці та в Екопарку Осокорки.

Тільки вчора Г. Сінцов на засіданні громради ДРДА виніс на голосування з трибуни "рекомендувати ініціативній групі винести питання на громадські слухання" і вже сьогодні якісь слухання-неслухання відбулись.

Що ж рекомендував Сінцов та кому?

Живе на Позняках 4 такий собі Володимир Степашко. Широко відома людина у вузьких колах. Позиціонує себе як активіст, наліво-направо спеціаліст по ОСББ, а також рятівник позняківських озер. Наприклад, виявляється, це пан Степашко відстояв та створив озеро Вулик (а не @Нінель Суслова, Віктор Загорулько, Володимир Бохняк, Денис Черкашин). Тобто заливайло ще те. В подробицях, мешканці Позняків 4, 4а можуть набагато більше розповісти.

Цей Степашко створив ініціативну групу дарничан, які переймаються долею наших водних об'єктів (хоча кажуть, що той хилий Степашко - то просто фунт, а насправді більш за всіх переймається долею ще одне дарницьке мурло, також в минулому голова громради ДРДА Богдан Назаренко).

Всюди сміттєзвалища, притони, наркомани.

Тому - що?

А Б Л А Г А Р О Д І Т Ь!!!

А почати з Качиного!

Тільки щоб не так паливно було, Качине вони називають старою назвою вже неіснуючої позняківської водойми - Васильківська Прірва.

І навіть інвестора для "аблагародіть" Степашко знайшов!

А інвестором Степашко називає ТОВ "Рибалко-Компані".

Що це за маловідома в Києві львівська "компані"?

Якщо прослідити зв'язки засновників та бенефіціарів, то стає ясно, що "компані" - це контора з орбіти сумновідомої Столиці Груп В. Молчанової, яка в прямому сенсі слова рейдерить Київ. У тому числі от прямо зараз намагається знищити наш Екопарк Осокорки - Ecopark Osokorky.

І це "компані" з "божого благословіння" Г.Сінцова та за запрошенням В. Степашки вже другий день поспіль в ДРДА презентує свій проект знищення Качиного. Ой, вибачте, захисту Васильківської Прірви.

Проектом передбачається, що аблагаражіваніє Качиного (знову вибачте, Васильківської Прірви) буде відбуватись за рахунок продажу квартир в трьохсекційному будинку, побудованому на стилобаті (по факту - 3 будинки на одному фундаменті), між - УВАГА! - Качиним та проїзжою частиною Григоренка!

Для довідки: між Качиним та Григоренка місцями ширина ділянки до 12 метрів!

12 метрів! 3 будинки!

Це, курва, що?

Хоча це для мене "курва, що?", а для запрошених сьогодні це був шквал оплесків)))

Нарешті в цій клоаці припиняться вбивства та закриються наркопритони)

А запрошених було 86 за списком (так вже сталось, що список цих дарницьких "патріотів" у нас теж є). І більше нікого не запрошували. А! Ще були пацаньчікі з ГФ "Лівий берег". Ті, що сьогодні розповідали, що ті хворі, що проти слухань та забудови, праплачєнниє актівісти і прийшли абілєчівать забудовника. Бо хто як не ГФ "Лівий берег" знає як то воно абілєчівать забудовників).

І мало все пройти тихим приємним міжсобойчиком.

Але не пройшло.

І не пройде.

Зараз звернення до:

- дарницьких чувирл: ви знаєте, що ми принципово, забезкоштовно, і це наше хоббі. Тому ми злі та завзяті. Тому у вас знову не вийде відпрацювати те, за що ви взялись. І за ці роки могло б мізків і розуміння нарости трохи.

- забудовника: 1. Візьміть шкільну лінійку (вистачить), сходіть поміряйте на місцевості, що ви там собі напланували. 2. Не вірьте дарницьким чувирлам, у них мізки за 5 років не підросли, а грошей все так само хочеться. 3. Попитайтесь у Непопа як воно.

- киян: разом - сила!

Апд. Велика вдячність захисникам Качиного, Екопарку Осокорки, що сьогодні змогли бути присутніми на цьому шабаші, журналістам за оперативне висвітлення ситуації."

Дивіться також