Яке може бути самоврядування, коли мафія...

Під час акцій "Розшукується депутат" відбувається безліч зустрічей з киянами, тому що нам важливо знати думку киян, їх прагнення, болі, мрії. Кожна зустріч і спілкування важливі, бо Київ має бути містом для людей. І не враховувати думку киян під час планування розвитку міста - це щонайменше неправильно, і як наслідок приводить до виникнення численних конфліктів у столиці, незадоволення киян тими процесами, які наразі відбуваються у м.Києві.

Серед киян, з якими ми спілкуємось є абсолютно різні люди, зі своїми уподобаннями, ідеями, але головне, що їх об'єднує бажання жити у сучасному гарному місті, в якому поважають людей, історію, культуру, науку, природу...

Надзвичайно цікава зустріч відбулась з пані Ганною Принц - президентом Фонду Бориса Гмирі, створеного з метою впорядкування, збереження і донесення до майбутніх поколінь українського народу великої духовної і мистецької спадщини генія співу, його думок, роздумів над призначенням високого класичного мистецтва, його людяності, ні на що не розміняної любові до України, великого і повчального для всіх поколінь кохання, всебічного сприяння розбудові в Україні демократичного громадянського суспільства і правової держави, розвитку української національної культури.

 Безумовно ми торкнулись питань не лише фонду, але й самоврядування, депутатів.

Пані Ганна: "Хто б кого не вибрав, вони усі мають служити нам. А получається, що ми їм служим.... То не депутати, а артисти... Коли у вас сидить депутат 20 років і в Верховній раді і тут - то вже не депутати, то мерзавці вже сидять. То мафія...Яке може бути самоврядування, коли мафія..."

Рекомендуємо прослухати це інтерв'ю не тільки киянам, а в першу чергу депутатам усіх рівнів.

Щось нам усім терміново потрібно робити з тим депутатами і з тим "самоврядуванням"!