Є над чим працювати

16-17 вересня у Києві відбувся Форум правових реформ для громадянського суспільства, що став майданчиком для всеукраїнського діалогу про прогрес покращення правового поля для роботи третього сектору. Форум організувала команда проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізує ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) і Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ). 

Понад 100 учасників з усієї України – лідери громадських і благодійних організацій, державні службовці, відповідальні за сприяння розвитку громадянського суспільства, представники бізнесу та міжнародних організацій і взяли участь у події офлайн і онлайн.

Спікерами стали лідери та лідерки думок з громадського та державного секторів....

Ми попросили прокоментувати подію учасницю, натхненницю, комунікаційну менеджерку цього форуму Валерію Дідик. Це саме вона постійно надсилала "спам повідомлення")), щоб усі ми не забули вчасно прийти, зареєструватись і особисто взяти участь у роботі форуму.

Додамо лише одну пропозицію від Валерії: "...Є над чим працювати. Тому ми закликаємо громадські організації.....подаватись у платформу за правові реформи для ОГС, і вступаючи починати разом реформувати ті можливі речі, які власно можна адвокацією реформувати...."