БФ "Карітас-Київ"

БФ «Карітас-Київ» спеціалізується на наданні соціальних послуг потребуючому населенню та провадить свою діяльність на християнських засадах і цінностях, але незалежно від віросповідання, етнічного походження, статі і віку людей, яким надається допомога.

Команда

Опис

Благодійний фонд «Карітас-Київ» заснований у 1992 році, та є частиною світової спільноти Caritas з понад 120-річним досвідом та масштабом роботи в більш ніж 165 країнах світу.

Діяльність Фонду здійснюється на християнських засадах і цінностях, незалежно від віросповідання потребуючих, та спрямована на мешканців Києва, Київської, Чернігівської, Черкаської, Житомирської, а також Вінницької областей.

Серед основних донорів і партнерів, що підтримують реалізацію проектів є:

  • USAID, Програма розвитку ООН (UNDP), Дитячий фонд ООН (Unicef), Федеральне Міністерство Економічної Співпраці та Розвитку Німеччини;
  • Католицька Служба Допомоги США (Catholic Relief Services), CNEWA (Catholic Near East Welfare Association), Лицарі Колумба в Україні, Українська Греко-Католицька Церква, Карітас України, Карітас Німеччини, Карітас Австрії, Реновабіс;
  • METRO, Монделіс Україна, Київстар, Київенерго, Укрпошта, Фудбенк, Uklon, Le Boutique, Львівська Майстерня Шоколаду, Cargill Ukraine, Еонія;
  • Державні соціальні служби, “Право на здоров’я” (HealthRight International), “Ла Страда” (La Strada), Львівська Освітня Фундація (Lviv Education Foundation), .

В БФ «Карітас-Київ» діють такі проекти:

- Домашня опіка для інвалідів, невиліковно хворих і одиноких людей похилого віку: медична допомога (вимірювання тиску, приймання ліків, уколів та інших медичних послуг), соціальна допомога (вироблення документів, представлення інтересів підопічних в державних і приватних структурах, сплата комунальних платежів), допомога по господарству (купівля продуктів, прибирання в квартирі, приготування їжі), догляд за тілом, психологічна підтримка, випозичання реабілітаційного обладнання, інформаційно-консультаційні послуги.

- Центр по роботі з дітьми та сім’ями, які стали свідками насильства та змушені були покинути рідні домівки: індивідуальні та групові консультації, майстер-класи, розвиваючі заняття, арт-терапія, тренінги і семінари для батьків.

- Програма миробудування задля відновлення і примирення: психологічне консультування, групи психосоціальної підтримки, соціальний супровід, тематичні тренінги, фасилітація соціальних і громадських ініціатив, кіноклуб, танцювальні заняття і театральнї групи.

- Багатофункціональний соціальний центр з питань подолання кризи та самодопомоги для осіб та громад, які постраждали від конфлікту на Сході України це сприяння покращенню стійкості та самодопомоги серед людей та громад, які постраждали внаслідок конфлікту.

- Центр надання соціальних послуг: благодійна перукарня, пральня, швейна майстерня, надання гуманітарної допомоги у вигляді одягу та взуття, продуктів харчування та медикаментів.

- Консультативний центр з протидії торгівлі людьми: юридична, психологічна і матеріальна допомога, сприяння у розшуку зниклих за кордоном людей, консультації з питань виїзду за кордон, заходи з протидії торгівлі людьми.

- Благодійні акції, інформаційні кампанії, культурні заходи, літні табори та ін.

Діяльність Фонду неодноразово відзначалась нагородами і подяками:  Національного рейтингу благодійників України, районних державних адміністрацій. Зокрема, в межах Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2017» БФ «Карітас-Київ» став переможцем конкурсу «Благодійна Київщина – 2017» та отримав «Янгола Добра».

Статті

За підтримки БФ "Карітас-Київ" у КМДА відкрилася виставка картин, які створили особи з інвалідністю