«Карітас-Київ» запрошує допомогти родинам діти яких потребують шкільного приладдя

Оганізатори закликають підтримати родини у складних життєвих обставинах і подарувати школярам найнеобхідніші речі для навчання в школі. «Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до акції збору шкільного приладдя та спільними зусиллями подарувати дітям щасливий та радісний початок навчання у школі», - розповіла працівник благодійного фонду «Карітас-Київ» Алла Кочубей.

Організатори звертаються до: - приватних осіб, - бізнес-структур, - церковних спільнот, - міжнародних благодійників, тих, кому небайдужі проблеми ближніх, і хто відчуває відповідальність за долю потребуючих дітей долучитися до акції «Шкільний портфелик».

Передати шкільне приладдя можна безпосередньо у Благодійний фонд «Карітас-Київ» або переказати кошти на банківський рахунок фонду.

Для реалізації потреб школярів благодійний фонд приймає таке шкільне приладдя:

- ранці,

 - зошити у клітину та лінійку,

 - прості та кольорові олівці,

 - ручки, фарби, пластилін

- кольоровий та білий папір/картон,ножиці,

- лінійки, гумки, точилки, клей ПВА.

Як допомогти?

1. Надайте самостійно портфелик і/чи шкільне приладдя завітавши в будь-який будній день із 10:00 до 18:00 за адресою вул. Микитенка 7-Б

2. Поширте інформацію про акцію з метою максимального залучення потенційних благодійників.

3. Заохотьте друзів і колег зібрати портфелики і/чи шкільне приладдя на Вашому робочому місці.

4 здійсніть благодійну пожертву за реквізитами: Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас-Київ» Код ЄДРПОУ 21477781, МФО 325365, відділення № 8 у м. Києві ЦФ ПАТ «Кредобанк» р/р 2600910299143 – в грн; р/р 2600109299143 (євро/долар) ВАЖЛИВО при переказі коштів вказати призначення платежу: благодійна пожертва. 

Минулоріч зусиллями благодійників та добродіїв, які долучилися до акції «Шкільний портфелик» благодійного фонду «Карітас-Київ» було зібрано понад 200 комплектів шкільних канцтоварів та приладдя. Завдяки Вам ми подаруємо дітям радісний і щасливий час шкільного навчання та безтурботного дитинства.