YouControl

YouControl — аналітична система для комплаєнсу, аналізу ринків, ділової розвідки та розслідувань. Вона допомагаємо бізнесу уникати фінансових ризиків, а журналістам та громадським активістам — розслідувати суспільно важливі справи.

Команда

Опис

Ю-КОНТРОЛ — це українська компанія, яка створює сервіси для аналізу підприємств. Серед її розробок:

  • аналітична система для перевірки контрагентів YouControl;
  • автоматична скорингова система для визначення благонадійності та оцінки потенціалу компанії YouScore

Місія компанії — формувати прозоре бізнес-середовище в Україні. Вона і є основою бізнес-моделі: оплата користувачів допомагає розвивати інструменти та дає можливість безкоштовно користуватися системою журналістам, громадським активістам, студентам та науковцям.

Система YouControl формує повне досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами. Унікальна технологія дозволяє за хвилину отримати актуальну (на час запиту) інформацію про компанію або ФОП із понад 50 офіційних джерел даних. Функція моніторингу щоденно повідомляє про зміни, спираючись на дані з офіційних джерел. Експрес-аналіз за 67 пунктами автоматично виявляє важливі для співпраці чинники в досьє компанії, щоб скоротити час перевірки контрагентів. Система також збирає інформацію про підприємтсва, які безпосередньо внесені до санкційних списків й аналізує пов’язані з ними компанії та фізичних осіб. Окремий модуль виявляє зв’язки між компанією та національними публічними діячами та їх родичами. Індекс FinScore визначає рівень фінансової стійкості на ринку та ризики банкрутства підприємтва, а MarketScore вказує на його ринкову потужність. Це лише частина унікальних інструментів, доступних у системі. 

Усі перелічені та інші інструменти, доступні в системі, допомагають бізнесу уникати фінсових та репутаційних втрат, співпрацювати лише із надійними партнерами та вберегтися від токсичних зв'язків. 

YouControl також реалізує проекти в межах соціального напрямку роботи компанії. Один із них — “Викривай і Тисни”. Це спільна ініціатива Ю-КОНТРОЛ, юристів BIHUS.info та ІРРП, спрямована на те, аби навчити, об'єднати, мотивувати журналістів та громадських активістів по всій Україні.