Підтримати Спільно

Спільно - незалежна некомерційна громадська платформа, яка виступає трибуною для вільної журналістики і нового громадського суспільства.

Ми публікуємо новини, думки, статті, репортажі, дослідження, щодня допомагаючи громадянам України розповідати історії так, щоб вони були почуті - але не зможемо робити цього без вашої допомоги.

З вашою допомогою ми зможемо розвивати платформу, робити платформу зручніше, частіше проводити офлайн зустрічі, конкурси, створювати медійні спецпроекти.

В першу чергу пожертвування підуть на оплату серверів, праці дизайнерів та програмістів.

Коли пожертвування забезпечать безперебійну роботу проекту, ми сформуємо преміальний фонд, щоб нагороджувати авторів кращих матеріалів місяця.

Якщо ви вирішите відмовитися від регулярних пожертвувань, змінити розмір або дату списання платежу, просто напишіть нам [email protected] - ми в будь-який момент скасуємо підписку або налаштуємо її так, як вам зручно.

Якщо ви не можете підтримати платформу фінансово, але хочете допомогти, є багато інших способів взяти участь.

Наприклад, можна розповідати про проект друзям, ділитися нашими матеріалами, пропонувати редакції теми, публікувати свої статті та обговорення.

Якщо ви хочете допомогти або запропонувати співпрацю - просто напишіть нам. Ми завжди раді однодумцям і обов'язково відповімо.

Підтримати Спільно

Як працює платформа Спільно?

Умови використання платформи Спільно

Угода користувача

Дивіться також