Як працює платформа Спільно?

Спільно - це портал активних громадян. Онлайн платформа для консолідації громадян для вирішення суспільно важливих питань.

Ми підтримуємо плюралізм думок та допомогаємо висвітлювати події культурного життя, події у науці, мистецтві та суспільстві.

Ми фактично є громадським засобом інформації з відкритою редакцією. 

У нас немає головного редактора, інвестора, власника і взагалі нікого, хто б приймав одноосібні рішення. 

Замість традиційних ієрархій платформу Спільно засновано на принципах прямої демократії: в нашому горизонтальному співтоваристві все редакційні питання вирішуються відкритим голосуванням учасників платформи. 

Платформа Спільно складається з чотирьох основних розділів:

Медійний простір: Новини, Статті та Думки

Тут публікуються дослідження, огляди, есе, інтерв'ю, репортажі, аналітика та інші матеріали про культуру, науці, мистецтві та суспільстві.

Платформа діалогу та консультацій

Спільно - це цифрова платформа яка дозволяє перевести дискурс в цифрову площину що дозволить отримати новий якісний досвід діалогу та співпраці. Цифрові комунікаційні рішення - це ключовий простір для створення більш відкритого, прозорого, спільного та демократичного суспільства.

Платформа співпраці

Будь-який громадянин може скористатися онлайновою громадянською платформою Спільно для того, щоб створити чудову команду або знайти партнерів для підсилення своїх проектів.

Платформа ідей та ініціатив

Спільно є платформою для розбудови та поліпшення співпраці громадян, соціальних груп та організацій, політичних представників та технічного персоналу міської ради, дослідників, соціальних хакерів та громадських активістів.

Всі медійні матеріали та дискурсі на платформі об'єднуються за темами - ключові слова, які розташовуються в кінці матеріалів і пов'язують матеріали за жанрами, або за тематикою. Теми об'єднують сотні публікацій, допомагають орієнтуватися на платформі і стежити за цікавими матеріалами.

Як стати автором платформи Спільно?

Спільно об'єднує журналістів, активістів, музикантів, художників, фотографів, режисерів, філософів, учених і інших надзвичайно талановитих та чудових людей. 

Кожен може опублікувати свій матеріал на сайті платформи. 

Формат і тематика не мають значення

Як ми робимо тексти один одного краще?

Спільно - комунікаційна платформа. Удосконалювати тексти нам допомагає система коментарів та голосування. Ви можете залишити зауваження до будь-якої статті, а також написати питання чи побажання - автор тексту отримає вашу пораду і зможе його врахувати. Так ми усуваємо помилки, неточності і радимо один одному, як зробити тексти якісніше і цікавіше.

Серед учасників Спільно немає професійних редакторів, тому кожен може допомогти авторам зробити їх тексти краще. 

Якщо вашого матеріалу буде потрібно доопрацювання, вам допоможуть відредагувати текст, підібрати ілюстрації, придумати заголовок і красиво зверстати публікацію. 

Якщо ви хочете обговорити текст, перш ніж завантажити матеріал ви можете розмістити його в розділі “Обговорення”.

Якщо у вас виникають труднощі з тим, щоб підібрати до свого матеріалу ілюстрації, теж напишіть нам на пошту.

Що спільнота дає авторам?

Право самостійно формувати інфопростір. 

Спільно - це громадська інституція, створена людьми і заради людей, що функціонує на умовах прямої демократії. 

Автори публікують статті і художні проекти, беруть участь в обговореннях, голосують за роботи колег і таким чином роблять свій внесок в розвиток громадянського суспільства.

Спільно надає можливість звернутися до широкої аудиторії. 

Спільно разом з ІА “Укрмедіа” надає авторам акредитацію на заходи, базу контактів, юридичну підтримку, ознайомлення з книжковими, кіно і музичними новинками до їх виходу у світ.

ІА “Укрмедіа” видає прес-карти для кореспондентів. 

Десять опублікованих статтей дозволяють авторам Спільно подати заявку на отримання офіційного посвідчення журналіста (прес-карти) на наступний рік. 

Прес-карти засвідчують, що ви журналіст і можете користуватися всіма тими правами, які гарантує Закон про ЗМІ. 

Крім того, багато культурні інституції (музеї, галереї та ін.) надають журналістам право вільного входу.

Допомога сотень фахівців в різних областях. 

В основі Спільно лежить ідея спільно творення та спільнодії. Учасники спільноти - активісти, журналісти, дослідники, митці, літератори, допомагають один одному зробити оточуючий світ більш якісним, комфортним, людяним і цікавішим. 

Простір для спілкування. 

Спільно - жива спільнота активних громадян. Вступивши до спільноти, ви зможете познайомитися з безліччю цікавих людей, які визначають порядок завтрашнього дня, надихають оточуючих, створюють нове і вивчають старе, шукають знання і готові ними ділитися, щоб змінювати світ відповідно до своїх ідеалів.

Як завжди бути в курсі?

За свіжими публікаціями Спільно можна стежити не тільки на сайті, але і на сторінках у Фейсбуці та Телеграмі. 

Якщо ви хочете співпрацювати, щось обговорити або запропонувати - будь ласка, пишіть на [email protected] Ми обов'язково відповімо.

Як працює платформа Спільно?

Умови використання платформи Спільно

Угода користувача

Підтримати Спільно

Дивіться також