Нагородження учасників акції за Музей на Поштовій

Вітаю друзі!

Та, як завжди, красно дякую!

За віру, за наполегливість, за приділений час, за те що разом і в шалену спеку, і в лютий мороз і в день, і в ночі стояли на варті нашої з вами історії.

23 листопада 2019, Книгою Рекордів України зареєстрований рекорд України за категорією "Масові заходи, вперше". Досягнення: Перша в світовій історії безстрокова мирна акція містян за створення сучасного археологічного музею у підземному просторі Поштової площі в м. Києві - Центр Середньовічного Міста, яка триває з 20 червня 2018 року цілодобово по цей час."

Більш ніж 500 діб триває акція. Не можливо порахувати скільки тисяч людей відвідало #МузейНаПоштовій, який почав працювати з першої екскурсії на початку акції. І завдяки всім і кожному, хто доєднався до великої команди захисників орхеологічкої пам'ятки, повноцінний музей обов'язково буде! Я в це вірю!

Неймовірні відчуття, коли проводиш екскурсію і бачиш, як слухачів переповнює гордість та цікавість, як переймають твій заряд на позитив та віру у те, що все сбережеться і стане експонатами у величному сучасному музеї.

Успіху всім та гарних справ!