Державна реєстрація ТОВ онлайн

Міністерство юстиції України та Державне агентство з питань електронного урядування України презентує нову електронну послугу з реєстрації ТОВ, що діє на підставі модельного статуту.

Онлайн-послуга забезпечить: онлайн-реєстрацію ТОВ з можливістю формування необхідної редакції модельного статуту шляхом вибору відповідних пунктів або використання редакції за замовчуванням. Можливість одночасного подання заяви на застосування спрощеної системи оподаткування. Можливість одночасної реєстрації платником податку на додану вартість. А також для чинних ТОВ, що працюють на підставі власної редакції установчих документів, – можливість переходу на роботу на підставі нового модельного статуту.

Е-послуга реалізована у вигляді покрокової анкети з детальними підказками та не потребує сканування документів, оскільки для проведення реєстрації вони створюються автоматично на порталі та мають бути завірені електронними підписами всіх засновників.

Таким чином, зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю, що діє на підставі модельного статуту, тепер можна за кілька хвилин в режимі онлайн та без складних бюрократичних процедур.

Реалізація нового онлайн-сервісу – це ще один крок до покращення умов ведення бізнесу в Україні, який вдалося реалізувати Міністерству юстиції України за підтримки Державного агентства з питань електронного урядування України в межах програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (Програма EGAP), що виконується Фонд Східна Європаа та фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва.


Учасники:
Volodymyr Groysman, Прем’єр-міністр України;
Oleksandr Saenko, Міністр Кабінету Міністрів України;
Павло Петренко, Міністр юстиції України;
Oleksandr Ryzhenko, голова Держагентства з питань е-урядування;
Хольгер Тауш, директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні;
Виктор Лях (Victor Liakh), президент Фонду Східна Європа.

Місце проведення: Київ, вул. Дорогожицька, 3, UNIT.City, зала UNIT.Verse

❗Акредитація ЗМІ обов’язкова до 18:00 8 липня.
271-17-62
[email protected]