Асоціація ДФТГ буде створена в Києві

Імена Андрія та Михайла дуже символічні, можна навіть сказати: сакральні для Києва. Андрій Первозваний вважається за легендою засновником міста, а Архангел Михайло - захисник Києва.

Саме тому новина про те, що два Андрія: Андрій Ляхович та Андрій Циганков зустрілися для обговорення вкрай корисної ініціативи керівника штабу ДФТГ, батальйону Архангели Михаїла про створення асоціації ДФТГ не здалась несподіваною.

Вже не перший день перед країною та її керівництвом стоїть питання подальшої участі ТРО та ДФТГ, питання взаємодії та комунікації, питання координації дій добровольців та волонтерів.

Утворені в найбільш важкий для України час вони стали прикладом нашої жаги до свободи, волі та незалежності. Нашої неперевершеної здатності до самоорганізації в прагненні дати ворогу відсіч та захистити свої родини, свій ді, свій побут, свій бізнес, свою країну.

Дійсно у цьому нашому живому, чистому та відвертому та органічному прагненні українці ще за часів козаччини демонстрували небувалу рішучість та згуртованість, але…

Нажаль така наша завзятість, таке наше прагнення, наша жага не завжди вірно сповідується.

Якимось дивним чином головний російський наратив про “озброєні банди націоналістів”, став сьогодні новим інформаційним трендом. Багато хто з осіб дотичних до керівництва країною, та військові не особливо зважаючи на це увагу озвучили його, навіть не дивлячись на те, що дуже добре розуміють, що найстрашніший кошмар Росії - це озброєний українець. Що чого найбільше чого завжди боялась Москва - це коли вільний народ України візьме в руки зброю. Розуміючи, що після цього у неї не буде жодного шансу поневолити нашу країну.

Ці та багато інших проблем надзвичайно ефективних та корисних для країни добровольчих формувань, вимагають пильної уваги та найскорішого вирішення. Саме тому на ініціативу Андрія Циганкова відгукнувся один із перших координаторів діяльності ДФТГ - Андрій Ляхович.

Усього лише години будо достатньо двом Андріям, щоб напрацювати дорожньої мапи до нової моделі комунікації яка так необхідна сьогодні нашій армії та суспільству.

Найголовніші засади дорожньої карти:

  • Побудова спільноти буде на традиціях та засадах козачества
  • Президент Зеленський - Гетьман війська добровольців
  • За основу статуту асоціації буде обрано Конституцію Пилипа Орлика

Докладно про результати зустрічі ви зможете дізнатися буквально завтра, коли буде розшифровано відеозапис круглого столу.