Кличко назвав боротьбу з корупцією - політичною корупцією

Кажучи чесно сьогодні важко або взагалі неможливо відрізнити політичні інтереси наших еліт від комерційних, бо щоб там не казали, а політики в її прямому сенсі в Україні нема як явища в принципі. І те що сьогодні називають політикою варто називати спекуляцією бізнес-груп на політичних інтересах держави для досягнення своїх комерційних або бізнес цілей. 

 Сами тому навіть дійсно достатньо гарні слова політика Віталія Кличко я б сприймав з великою долею скепсису:

"Корупція з’являється там, де не працює система. Тому запобігати їй важливо саме на рівні системи. А не вирішувати власні політичні завдання під лозунгом боротьби з корупцією".

Вибачте Віталію Володимировичу - але це брехня. 

Корупція - це саме система. І можлива вона саме через системну співпрацю всіх верств владних та правоохоронних інституцій.

При чому ця система побудована таким чином, що людина яка керує не стільки містом, а скільки армією з більш ніж 2000 чиновників, не може не знати, про ця система наскрізь корупційна і він її очолює.

В іншому випадку, якщо Кличко вважає, що він не керує корупційною системою і допустив її появу та функціонування в місті - він відверто зізнається у своїй некомпетентності.

Як може бути компетентним керівник коли підвладна система керівництва КМДА корупційна? Чи Кличко вважає інакше? Як тоді пояснити нескінчений потік справ в СБУ, ГПУ та МВС на його співробітників?

Тільки системою. При чому наскрізь корупційною. Системою - яку він очолює.

Стосовно політичних завдань, то повертаючись до початку матеріалу, можна знову заперечити.

Політика є там де вирішується важливі для держави, міста, народу завдання. Коли мова йде за бізнес, антикорупційними гаслами дійсно прикривають спекуляцію на інтересах громади і не більше того. 

"Коли у вищих кабінетах влади витрачають години на наради, де обговорюють, як краще атакувати того чи іншого мера, коли всупереч вибору киян та законів України намагаються призначити ручного голову КМДА – це політична корупція". 

Знову маніпуляція. 

Кияни не обирали голову корупційних схем - кияни обирали людину яка буде в рамках діючої Конституції робити все для зростання їх добробуту та комфорту у місті!

А те, що політики атакують мера через корупцію - це логічний хід!

Офісу немає сенсу шукати іншу причину для досягнення своїх цілей, бо вони самі частина системи яка вибудувана таким чином, що без корупційної складової не працює!

"30 років боротьба з корупцією нагадує боротьбу з вітряками. Процес заради процесу. Статистика заради звітів. Але де тут боротьба з несправедливістю? Створюючи антикорупційні органи, треба пам’ятати, що головний КРІ в боротьбі з корупцією – це не статистика посадок і не кількість видовищних корупційних скандалів. Головний КРІ – це рівень довіри громадян до влади та держави. Бажання людей жити і працювати в країні", - зазначив Кличко. 

Чергова маніпуляція.

Так, дійсно боротьба з корупцією у нас інструмент для усунення конкурентів які сьогодні перехопили ті схеми та потоки які із захватом би поставили під себе інші, але, що стосується то посадок то вони повинні бути!

І тут статистика дійсно ганебна.

В Україні не садять чиновників, бо наші правоохоронці такий самий елемент корупційної системи яка з задоволенням піде на зустріч своїм новим друзям і із задоволенням замінить їм тюремний строк на догану за достатньо невелику частину награбованого.

"Корупція породжує небезпечне явище – зневіру людей. Спочатку до окремого чиновника, потім – до всієї демократії. І що тоді роблять українці? Масово виїжджають за кордон. Криза довіри шкодить Україні не менше, ніж економічна криза. Тому наша головна задача – повернути довіру громадян! Показати, що успішна українська держава можлива! Я маю на увазі успішна держава для кожного громадянина, а не «успішна» держава для олігархів та еліти", - підсумував Кличко.

Корупція породжує не зневіру, і не примушує до втечі з країни.

Корупція - ховає країну заживо, немов би ракова пухлина пожираючи її.

Людям потрібне майбутнє для їх дітей, а яке майбутнє може дати пан мер якщо його діти в цій країні не живуть?

Про що може говорити людина, яка в Україні немов би шахтар у шахті добуває капітали для подальшого вивезення їх закордон?

Саме тому не довіра потрібна громадянам, а впевненість в тому, що людина якій вони довірили долю міста - сама відповідальна перед законом і готова відповісти за кожного свого підлеглого.

Що мер міста замість побрехеньок про політичне замовлення сам здатний направити десятки сотень заяв у правоохоронні органи і зробити все для того, щоб винищити кумівство, хабарництво та безкінечні розпили грошей киян.

Може це гарантувати Кличко?

Ні.

А тому вибачте ці всі гарні слова та красиві обороти ніщо інше як банальна спроба уникнути відповідальності продовжуючи спекулювати на образі жертви політичного замовлення.

Дивіться також

Маріуполь Війна
Маріуполь
23 березня 2022
72
0
Маріуполь - це Україна!!! Війна
Українці нікого не кидають! Війна