Nitter - всеосяжна підтримка Twitter

Nitter значно посилює вплив дописів Twitter на розвиток бізнесу

Nitter - це вільний інтерфейс користувача для Twitter, орієнтований на збереження конфіденційності користувачів (не відстежує IP). Тобто, дозволяє анонімно передивлятися дописи у Twitter.

З іншого боку, фактично дублює всі дописи Twitter, розширюючи аудиторію, як безпосередньо, так і через механізми пошукових систем. Особливо корисно використовувати Nitter компаніям, які мають власний сайт, тому, що посилання індексуються пошуковими системами (на противагу Twitter). Цим інструментом користується багато бізнесів, в тому числі юридичні, консалтингові та бухгалтерські компанії. Таким чином, це має хоч і невеличкий вплив на SEO сайту, але абсолютно безплатно.

У зв'язку з тим, що код інтерфейсу поширюється вільно, ряд ентузіастів розмістили у мережі клони на різних доменах, наприклад:

Безумовно, кожний бізнес повинний бути присутній в Інтернеті, це правило не просто розвитку, а в принципі виживання. І такий Онлайн-сервіс, як Nitter, дозволяє бути не лише присутнім, а й ще більш помітним, безумовно, якщо бізнес використовує Twitter.