Юнітс Консалтинг Лтд.

ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.» була заснована у Києві у 2000 році й у цей час є компанією, що динамічно розвивається у сфері надання послуг з бухгалтерського обслуговування, аутсорсингу заробітної плати та консалтингових послуг.

Команда

Опис

ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.» була заснована у Києві у 2000 році та у цей час є компанією, що динамічно розвивається в сфері надання послуг з бухгалтерського обслуговуванняаутсорсингу заробітної платиконсалтингових послуг з бухгалтерського програмного забезпечення Quickbooks Online та Xero Cloud Accounting Software та інших професійних послуг в Україні.

Наша бухгалтерська фірма - це насамперед команда сертифікованих та досвідчених бухгалтерів та професійних консультантів, які допомогають зменшити до прийнятного рівня інформаційні ризики для користувачів фінансової та бухгалтерської інформації. Досвід нашого персоналу базується на наданні професійних аудиторських та бухгалтерських послуг українським компаніям, представництвам іноземних фірм і компаній в Україні, дочірнім та спільним підприємствам, неурядовим організаціям, що займаються різними видами діяльності.

Ми є незалежним членом IAPA - International Association of Professional Accountants (Міжнародної Асоціації Професійних Бухгалтерів), провідної глобальної асоціації незалежних аудиторських, бухгалтерських та консалтингових фірм. Це означає, що ми можемо спиратися не тільки на наш власний український досвід у бізнесі, але і на міжнародний об'єднаний багаторічний досвід інших членів міжнародної асоціації IAPA. Це також означає, що ви можете користуватися підтримкою компанії міжнародного рівня, при цьому отримуючи сфокусовані, персоналізовані послуги незалежної локальної бухгалтерської фірми.

Статті

Індивідуальне консультування та навчання QuickBooks українською мовою
Чи потрібно шукати альтернативи 1С в Україні?
Nitter - всеосяжна підтримка Twitter
Pinterest - важливий інструмент для бізнесу
Индивидуальные курсы QuickBooks Online на русском языке