Особливості системи управління сайтом на платформі Спільно
1. Модульна архітектура
Ядро системи являє собою набір невеликих модулів, пов'язаних між собою високорівневим API. На відміну від монолітної архітектури, використовуваної в ряді популярних конкурентних рішень, архітектура PS CMS дозволяє порівняно легко і швидко додавати нову функціональність, автоматизувати тестування існуючої, а також в цілому скоротити витрати на розробку і підтримку кінцевих продуктів.
2. Продуктивність
Грамотне використання апаратних ресурсів серверних платформ, багатозадачності, багатопоточності ефективне управління пам'яттю, ретельна оптимізація коду, використання останніх версій засобів розробки - все це дозволяє добитися високої продуктивності та "чуйності" системи при високих навантаженнях навіть при наявності скромного обладнання.
3. Вимога до ресурсів
Завдяки ретельно продуманій архітектурі і постійної оптимізації кодової бази, система дуже невимоглива до обчислювальних ресурсів і може бути розгорнута навіть на недорогих хостинг-майданчиках. Розмір архіву ядра PS CMS становить всього 3 мегабайта на диску, а для роботи типового сайту-візитки потрібно трохи більше ніж 50 кілобайт RAM на один процес сервера додатків.
4. Підтримка розширень
Завдяки модульній архітектурі та зручному Plugin API функціональність PS CMS може розширюватися практично безмежно, в тому числі і сторонніми розробниками.
5. Багаторівнева система кешування
Використання кешу на різних рівнях роботи системи дозволяє збільшити продуктивність в десятки, а в деяких випадках і в сотні разів, знизивши навантаження на процесор, базу даних і підсистему введення-виведення, що знову-таки, дозволяє заощадити на утриманні серверного господарства.
6. Власний ODM
Всередині системи робота з базою даних здійснюється за допомогою Object Document Mapper, який розробляється і підтримується нашими розробниками. Використання цього інструменту дозволяє значно прискорити розробку бізнес-логіки додатка і позбавити сторонніх розробників від необхідності вникати в низькорівневі деталі роботи з конкретною СУБД.
7. Абстракція файлового сховища
Дозволяє організувати зберігання призначених для користувача файлів будь-яким зручним способом, починаючи з локального диска сервера, закінчуючи мережами доставки контенту і хмарними сховищами. В окремих випадках це може заощадити чималі суми внаслідок того, що ви отримуєте свободу у виборі файлового сховища, що не прив'язаного до основного хостингу.
8. Багатомовність
Потенційно система може підтримувати необмежену кількість мов. Дані локалізації зберігаються в простому YML-форматі, що значно спрощує розробку і підтримку багатомовності. На сьогоднішній момент ядро системи і існуючі розширення локалізовані для трьох мов: російська, українська і англійська.
9. Вбудований HTTP API
Простий у вивченні і роботі HTTP API дозволяє розробникам додатків і розширень легко отримувати готові RESTful-інтерфейси для зв'язку PS CMS з зовнішніми системами, будь то інші CMS або мобільні додатки.
10. Просунута система управління доступом
В ядро PS CMS вбудована підтримка облікових записів, необмеженої кількості груп і правил доступу. Будь-який компонент системи може гнучко налаштовуватися з панелі управління під потреби конкретного додатка.
11. Оновлення
Оновлення ядра і розширень автоматизовано, що значно економить час системних адміністраторів.
12. Панель адміністратора
Зручна у всіх сенсах панель адміністрування з підтримкою мобільних пристроїв.
13. Теми
Можливість використання необмеженої кількості тем оформлення.
14. WYSIWYG-редактор
Вбудований візуальний редактор дозволяє навіть початківцям контент-менеджерам без праці розібратися з ним і швидко включитися в роботу. Серед усього іншого варто відзначити зручний завантажувач зображень з автоматичною оптимізацією їх розміру, а також вставку відео-програвачів.
15. Коментування
Вбудований віджет коментарів, а також можливість використання сторонніх віджетів, таких як Disqus, Facebook і тому подібних.
16. Додаткові інструменти
Автоматичне формування RSS, sitemap і robots.txt.
17. Експорт контенту
В Facebook, Twitter, Livejournal, Tumblr.
18. Імпорт контенту
Через RSS.
19. Реєстрація нових облікових записів і авторизація
За допомогою логіна і пароля, за допомогою Google Sign In, uLogin.
20. Інтеграція систем аналітики
Google Analytics, Yandex Metrika.
21. Різне
Форма зворотнього зв'язку, AddThis, Google Custom Search Engine, Google Maps.