Добромисл: "Мені дуже болить за те, що все менше і менше зелених зон залишається"

Киянин Добромисл прокоментував ситуацію зі знищенням Горіхового Гаю в Голосіївському районі м.Києва в грудні.

"Я людина, яка небайдужа до долі Києва. Мені дуже болить за те, що все менше і менше зелених зон залишається.

Те що ми бачимо, ще кілька днів тому було прекрасним неповторним горіховим гаєм.

Дивно те, що землі ці належать Академії наук України, і Горіховий Гай використовувався для дослідів над життям дерев. І ми бачимо, що буквально за дві доби сотні дерев були знищені. Знищено прекрасний і останній осередок лісу.

Ми намагаємось підняти зараз цю тему і вивести ії наверх інформаційного простору, щоб люди бачили, що останні клаптики землі забираються невідомо під що.

Ми повинні поступово навчитись діяти так, щоб влада почала системно проектувати містобудування наше. Тому що так ми скоро опинимось в одній суцільній Троєщині. Мені б дуже хотілось, щоб місто наше - Київ, взагалі кожне місто України стали такими, щоб були взірцем для кожної країни....

Ми українці. Це наше місто. Це місто для того, щоб тут можна було б і дихати, а не просто міститись у бетонній коробці на якомусь там поверсі.

Я хотів би, щоб все моє місто було живим і системним, щоб тут враховувались інтереси не тільки забудовників, але й киян. А ще у нас є рослини, тварини, які теж хочуть жити, які також прикрашають собою наше життя, наш світ...".