Хто замовив "полювання" в Інтернеті на Сергія Антоненка?

11 жовтня у ФБ стрічці побачив допис Віталія Кулика з назвою "БОТОФЕРМА МІНЦИФРИ та "КОТИКИ"...

«Живодер!!! Жахлива історія про масове вбивство котів» — ботоферма атакувала журналіста Legalinform.org та активіста SPILNO.tv Сергей Антоненко

На нашу думку, замовником кампанії "мертвих котиків" проти Антоненка є керівництво Мінцифри і особисто віце-прем’єр-міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров. Надто вже допікає мінцифрі Сергій Антоненко своїми розслідуваннями на сайті "Правова інформатика".

Так ось, 5-6 жовтня десятки відомих і не дуже Інтернет-фейкометів (які зазвичай публікують «компромат» за гроші) здійснили потужну інформаційну атаку протягом 5-6 жовтня — сотні тисяч людей прочитали «новину» від бота «Кіри Бойко» про журналіста-живодера Сергія Антоненка та масове вбивство котів та кошенят у Шевченківському районі м. Києва.

А 7 жовтня невідомі завітали в гості й до під’їздів усіх житлових будинків на Артилерійському провулку — які обклеїли вже паперовими оголошеннями.

За уточненою інформацією з інших джерел виділена замовником сума на інформаційну атаку «Всі дохлі коти для Сергія Антоненка» була ще більшою: 15 000 $ — 20 000 $ — П.І.Б. головного виконавця озвучимо трохи пізніше: наразі виясняємо деталі. В найбільш активній фазі боти погрожували вночі фізічною розправою.

На цьому історія з котиками не закінчилася: ввечері 07 жовтня 2021-го на OLX з’явилася нова об’ява — «розіп’яті» кошенята «воскресли» та захотіли до нових господарів. Звичайно номер телефону був вказаний - Сергія Антоненка:)

ну не дбл блд...

текст тут - https://politcom.org.ua/zhivoder-zhahliva-istorija-pro..."

Допис шокував, оскільки Сергія Антоненка знаю особисто і з ним ми записали в цьому році три інтерв'ю: 1. Про телебачення, журналістику та Spilno.TV. 2. ДІЯ. Федорів. Думка експерта. 3. Шабунін і система електронного декларування.

Вже наступного дня ми домовились з Сергієм про зустріч, і я попросив його прокоментувати цю ситуацію...

Тому, друзі, маєте тепер можливість наразі почути з перших вуст усі подробиці щодо кампанії "мертвих котиків"....

Раджу також подивитись це інтерв'ю усім зоозахисникам, які не розібравшись одразу почали поширювати "фейки" про Сергія. Розумію, що ви вболіваєте за котиків, але не менш важливо уважно відноситись до інформації, яку поширюєте. Було б непогано, якщо ви б принесли особисті вибачення або просто зробили відповідні публікації щодо спростування того, що ви поширили ненавмисно.

Віталій Кулик, дякую що звернув увагу суспільства на "ботоферми".

Дуже сподіваюсь, що суспільство адекватно відреагує на цю ганебну історію і задумається над тим, які нам потрібні запобіжники щодо унеможливлення у майбутньому повторення подібних історій з "мертвими котиками". Адже мішенню може стати будь-хто, якщо його/ії дії комусь не сподобаються...