Отець Ігор: "Просимо, Боже, у тому святому місці  захисти нас і силу воїнству нашому подай!"

19 лютого, в Києві, в історико-архітектурному парку "Аскольдова могила" урочисто вшанували захисників Дебальцевого, які стримували російську навалу під час Дебальцевської операції впродовж січня-лютого 2015 року.

Учасник заходу Отець Ігор висловив свої думки після урочистого заходу і звернувся до українців.

"Дорога громадо! Вітаю сердешно на Аскольдовій могилі! Тут в цьому святому місці, звідки починається і християнство, і державність, пам'ять народна сягає 882 року. Ми сьогодні говоримо про російську агресію, російсько-українську війну, яка триває і наразі відбувається загострення. Сьогодні у річницю пам'яті 19 лютого 2022 року ми вшановуємо воїнів,  які полягли в Дебальцево, захищаючи Україну.

На Аскольдовій могилі меценатом Віктором Шишкіним, першим прокурором України, і громадою добрих людей встановлено триптих пам'яті воїнам "Дебальцеве, аеропорт Донецький, Іловайський котел". Сюди приходять люди в пам'ятні дні.

Сьогодні ми вшановуємо воїнів. Генерал Залужний з військовими почестями, салютом і найпершою молитвою Єпископів Української греко-католицької церкви і Української православної церкви вшанували їхню пам'ять.

Молимось і просимо вас, дорогі браття і сестри, помолимося за наших воїнів, бо тільки вони відважно і сильно можуть захистити нашу країну, тільки вони можуть сьогодні відбити агресію.

Тому просимо, Боже, у тому святому місці захисти нас і силу воїнству нашому подай! Амінь! Слава Ісусу Христу!", сказав він.

Більше про вшанування героїв читайте за посиланням: