Павло Себастьянович про громадсько-політичний рух "Україна 30+"

Українське суспільство вкрай потребує нових обличь сереж політиків, державних діячів. А звідки їм взятись, коли усі центральні ЗМІ "піарять" виключно "стару перевірену колоду" незмінних "політшоугравців". Тому важливо будь-яке нове починання, політична ініціатива? Якщо вона дійсно нова, і в ній присутні нові незаплямовані люди!

На теренах мережі ФБ у cерпні 2021 року вперше з'явився і з того часу почав активно розвиватись "Рух 30+" , включаючи і діяльність "Студії Здорового глузду".

Що це за рух "Україна 30+"? Про що розмовляють гості "Студії здорового глузду"? Чи є вихід в кінці тунелю? Що треба робити було зробите ще вчора на завтра? Чим відрізняється новий політичний рух від вже існуючих політичних проектів? Чи можливі зміни в країні? За яких умов?...

Особисто мені доводилось декілька разів бути присутнім на зібраннях членів руху. Ще той "двіж" і "мозковий штурм"). Завжди цікаво, відверто, без хайпу і конструктивно. 

Ми попросили одного з фундаторів руху Павла Себастьянович - українського підприємця, письменника і громадського діяча (а тепер вже і політичного діяча), експерта з питань податкової реформи розповісти про рух і відповісти на окреслені вище питання.

 

Цікаво те, що трішки пізніше в той же день, коли знімалось інтерв'ю, учасники руху зібрались для створення Маніфесту руху (одне з питань, яке як раз і піднімалось під час інтерв'ю), про що було заявлено на  ФБ сторінці Україна 30+  "3 лютого 2022 учасники руху Україна 30+ зустрілись для створення Маніфесту. Яким він має бути? Які сенси нести? Куди має рухатись Україна як цивілізація?.... Фактично, розмову можна назвати відео-маніфестом."

Бажаємо учасникам руху всіляких успіхів, а вам друзі, рекомендуємо прослухати інтерв'ю та ознайомитись у разі зацікавленості з довідковою інформацією про рух: 

Рух створений 20 серпня 2021 року в місті Київ на загальних зборах, що відбулися в рамках заходу «Україна 30+. Що далі?»

Фундаторами руху є:

  • Павло Себастьянович, Андрій Гарнат, Святослав Дубина - підприємці, співзасновникі та ведучі медіа проекту Студія Здорового Глузду https://www.youtube.com/c/СтудияЗдравогоСмысла
  • Юрій Романенко - засновник ресурсу https://hvylya.net/, засновник Українського інституту майбутнього https://uifuture.org/, блогер, громадський діяч
  • Олесь Доній - народний депутат VI, VII скликання, голова центру дослідження політичних цінностей, голова Мистетьського Об‘єднання «Останні барикада», ідеолог та автор концепції «25 сходинок до суспільного щастя» https://youtube.com/channel/UCwqb307NR0amQcJ1ETof-tg
  • Генадій Друзенко - засновник та Голова правління Центр Конституцйюійного моделювання https://youtube.com/channel/UCoOkbb8H-H5jQFfKZGyi95Q, співзасновник та Голова наглядової ради Перший добровольчий мобільний шпиталь їм Миколи Пирогова, блогер, громадський діяч.
  • Віталій Кулик - політолог, директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства, один з фундаторів проекту SPILNO.tv, футуролог.

Кожен бажаючий може приєднатися до руху і стати його складовою частиною.

Умови вступу до руху:

  • усвідомлення необхідності побудови української державності за новими принципами;
  • згода жити за принципами ідеології «25 сходинок до суспільного щастя»;
  • готовність до активного політичного руху та застосування своїх професійних навичок розбудови політичного руху та розбудові держави в подальшому;
  • наявність навичок та професійного досвіду, що потребує робота в політичному русі та в органах державної влади.