Віктор Сірко: "Забудовник має розуміти... тут буде Екопарк Осокорки"

У неділю, 13 лютого, екосвідомі кияни прийшли на озеро Небреж у Дарницькому районі, промоніторити ситуацію із забудовою та обговорити можливі подальші кроки заради захисту природи від варварського знищення .

Віктор Сірко поділився своїми думками щодо побаченого і почутого біля ділянки забудовника.

"Сьогодні ми зібрались щоб подивитись що тут відбувається, зрозуміти чи є якийсь документи на будівництво. Ми побачили те, що на жаль немає нікого з представників забудовника "Столиця груп", є тільки охоронці. Вони відмовляються назвати охоронну компанію, на яку вони працюють. Зі слів одного з охоронців ми почули, що він тут знаходиться неофіційно. Ми викликали слідчо-оперативну групу. Будемо фіксувати цей факт.

Також можемо подякувати сьогодні охоронцям. Вони нам дали кілька цікавих ідей. Перше, прийти у понеділок, коли тут будуть представники забудовника, і знову так саме спитати які у них є документи. А друге, вони нам сказали приходити під офіс "Столиця груп". Вони знаходяться у центрі. І ми там також достатньо вдало можемо звернути увагу до того, що тут відбувається. Бо вони там собі у центрі гарно влаштувалися, відпочивають, гроші заробляють, а у нас на Осокорках все тут перерито, і вже кран стоїть, і кожного дня возять будівельне сміття, яким засипають ліс.

Ви знаєте, друзі, ми тут з 16 року. Вже багато чого було. Стільки груп охоронців змінилось, я думаю 4-5 так точно. Забудовник має розуміти, що ми нікуди не дінемось, ми з них не зліземо, і тут буде Екопарк Осокорки. Дякуємо усім, запрошуємо на озера до нас: Небреж, Мартишев, Тягле." - зокрема сказав він.

Як проходила акція дивиться у трансляції....

Цього ж дня кияни записали спільне звернення до людей, яким небайдуже природи Києва.