Юрій Гуренко: "Для того щоб почати бізнес не треба багато грошей!"

Україна та українське суспільство переживає не найкращі часи...Восьмий рік триває війна... Перманентні реформи вже стали "вічним двигуном" надії, а останнім часом напевно вже - втомленості від надії...Безумовно усім хочеться чуда, рятівника.... На жаль минає рік за роком. А ситуація продовжує залишатись у стані стабільної невизначеності...

За таких умов, багато хто втрачає віру у зміни, багато хто закриває свій маленький/великий бізнес, дехто взагалі виїжджає з країни для того, щоб влаштувати своє щасливе спокійне життя подалі від батьківщини.

Шукати винних? Чекати допомогу? Скиглити? Діяти?

Серед усіх цих настроїв, особливо приємно зустрічати людей, які давно для себе відповіли на всі ці питання і прийняли рішення, які не тільки не зневірились у позитивних змінах, але є їх активними провідниками, ба більше - вони ще відкривають новий достатньо успішний бізнес.

На моє прохання Юрій Гуренко - комерційний директор ТОВ "АР ЕН ЕЛ", розповів про власний досвід відкриття і ведення бізнесу в Україні. 

Сподіваюсь, шо висловлені під час інтерв'ю паном Юрієм думки і поради будуть корисними іншим у прийнятті відповідних рішень, тим більше, що ми торкнулись не тільки питань бізнесу, а також дуже важливої теми адаптації людей, які повернулись з війни, до умов мирного життя.

Особисто я був вражений... Ще б пак. Адже дізнався, що компанія ТОВ "АР ЕН ЕЛ" вже більше 7 років успішно займається достатньо складним бізнесом - перевезеннями авіа вантажів: звичайних вантажів, або General Cargo, небезпечних вантажів - Dangerous Goods, живих тварин та швидкопсувних товарів, крихких і коштовних авіа вантажів і ще багато іншого, але все виключно літаком. А авіа перевезення така галузь, що вимагає постійного навчання і вдосконалення знань персоналу про польоти та авіа перевезення, адже світ не стоїть на місці, і те що було незвично вчора - є буденністю сьогодні!

Значить можемо, якщо хочемо!

Більше інформації про  ТОВ "АР ЕН ЕЛ"  та авіа перевезення можна дізнатись за посиланням: RnL AirFreight dept. або airfreight.com.ua